YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Kitesürf finalleri Yumurtalık’ta yapıldı

kitesurf--finalleri-yumurtalikta-yapildi

Adana’nın Yumurtalık İlçesi Haylazlı mahallesi Sarıgöl Plajında Adana Büyükşehir Belediyesi ve Yumurtalık Belediyesinin sponsorlugunu üstlendikleri Aktiviteye Çukurova Kitesürf Akademisi ve Adana Su Kay Derneği üyeleride destek verdiler.
23 Eylül 2015 Çarşamba 09:04

 Kitesürf yarışmasına İzmir,İstanbul,Çanakkale,Mersin,Osmaniye illeinden katılan yarışmacıların yanın da Rusya’dan  da  sporcu katıldıgı bildirildi.

3.Gün sürecek olan yarışmalarla ilğili Kitesörf Eğitmeni Gökhan Karaköse şöyle konuştu; Adana’nın Yumurtalık İlçesi Sarıgöl Plajında Türkiye Kitesörf Finallerinin yapılması gururunu yaşıyoruz.Bildiğiniz gibi 1’cisi Datca,2’cisi Urla ,3’cüsüde Dikilide yapılmıştı. İşte bu günde Yumurtalık’ta finalleri yarışıyor.Türkiye Şampiyonaları 1,2,3,4 belliolacak.dedi.

Çanakkale’den katılan Kite sörf eğitmeni ve yarışmacısı Volkan Güner ise Kite sörf’ün kolay öğrenilebilen genç ve yaşlı insanlarında bu sporu rahatlıkla yapabileceginin altını çizdi.Yumurtalık’ın böyle bir yarışmaya ev sahipliği yapması tanıtım acısından çok önemlidir dedi.

TÜRKİYE FİNALİSTLERİ SIRALAMASI ŞÖYLE

1-Gökhan Karaköse(Adana)2-Volkan Günel(Çanakkale)

3-Akgül Atasagun(İstanbul)

Türkiye Kitesörf yarışmasında 1.2.3’cüye kupaları belediye Başkanı Türkeş Filik takdim etti.Dereceye giren diğer sporcularada çeşitli hediyeler verildi.


Haber okunma sayısı: 4012

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

YUMURTALIK'TA BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?

YUMURTALIK'TA BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?

Ankete Katıl Sonuçlar