YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Yumurtalık’ta chp’lileri bir araya getiren Aşure etkinliği

yumurtalikta-chplileri-bir-araya-getiren-asure-etkinligi

Partililerin özlem duydugu tablo
28 Ekim 2016 Cuma 23:02

 Yumurtalık chp İlçe Kadın Kolları Başkanı Kıymet Evran “Çiçek Aile Çay Bahçesinde” düzenlediği Aşure etkinliğinde Küskün ve dargın chp’lileri bir araya getirdi. Ceyhan chp ilçe Kadın Kolları Başkanı Suna Turunç ve yönetim kurulu üyelerinin de destek verdiği aktiviteye Chp Adana Milletvekili eski aday adayları Dr. Ahmet Adıgüzel, Müzeyyen Şevkin, Yumurtalık chp ilçe Başkanı Muhittin Eryiğit, Yumurtalık Ziraat odası Başkanı Erdinç Altıok, Yumçev Başkanı Abdul Halim Öztoprak ve çok sayıda chp’li bay ve bayan partililer katıldılar.

 

Yumurtalık’ta chp’lileri bir araya getiren kaynaşma ve dayanışma Aşure etkinliğinde yaklaşık 150 kişiye aşure dağıtıldı. Daha sonra Halil Tamtürk’ün öncülüğünde toplu aşure duası yapıldı. Partililer etkinlik anısına birde toplu fotoğraf çektirdiler.

 

Yumurtalık chp Kadın Kolları Başkanı Kıymet Evran ve ekibi daha sonra çarşı merkezi ve mahallelerde 850 vatandaşa aşure ikramında bulundular. 

 Başkan Evran: ilçenin yerel basınına yaptığı açıklamasında; Adana Chp İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyelerinin Seyhan İlçesinde Zeydan Karalar Başkanın Aşure etkinliğine davetli oldukları için katılamadıklarını söyledi.

 Ceyhan chp ilçe Kadın Kolları Başkanı Suna Turunç ve ekibine ilçeler arası kadınlar dayanışmasına örnek oldukları için ayrıca teşekkür ediyorum ifadesini kullandı.

Yumurtalık’ta 2. Kez chp lileri bir araya getirmekten onur ve gurur duyuyorum diyen Başkan Evran. Bu tür dayanışma ve kaynaşma etkinlikleri düzenlemeye devam edeceğim Etkinliğimize katılarak bizleri onurlandıran tüm partililerimize şükranlarımı sunarım dedi.


Haber okunma sayısı: 2486

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER