YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Türkeş Filik Adaylık Açıklamasını Çoşkulu bir kalabalığa yaptı

turkes-filik--adaylik-aciklamasini-coskulu-bir-kalabaliga-yapti

Cumhur İttifakı Yumurtalık Belediye Başkan adayı ve Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik Belediye Binası önünde yapılan basın açıklamasında çoşkulu kalabalığa seslendi.
02 Şubat 2019 Cumartesi 08:32

 Ak Parti ve MHP ‘nin Yumurtalık Belediye Başkanlığı ortak adayı Türkeş Filik  Yeni Belediye binası önünde adaylık açıklaması etkinliği düzenledi. Etkinliğe MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy , MHP Ceyhan ilçe başkanı Erdoğan Ek MHP Yumurtalık İlçe başkanı Halim Özyürek Ak Parti Yumurtalık İlçe başkanı  Recep Aşkar Ak partili ve MHP’li yönetici ve partililer katıldı.

 

Yumurtalık Belediye Başkanı ve Cumhur ittifakı adayı Türkeş Filik coşkulu kalabalığa şöyle seslendi.

 

Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti genel başkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanı, bilge liderimiz sayın doktor Devlet Bahçeli'nin öncülüğünde yeni kapı ruhuyla başlatılan cumhur ittifakı ilk zaferini 24 haziran 2018 de kazanarak geleceğin güçlü türkiye'sinin temellerini atmıştır. 

Allahın izni ile 31 mart 2019 da yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde de milletimiz tercihini cumhurdan yana yapacak ve hem ilçemizde hem ülke genelinde yeni bir zafer kazanarak ittifakın daha sağlam zemine oturtulması sağlanacaktır.

çünkü bizler kaosa karşı beka diyenleriz

zillete karşı cumhur diyenleriz

teröre, ihanete ve bozguna karşı türk milletinden yana olanlarız.

 

Kıymetli hemşerilerim;

belediye başkanlığımız süresince her zaman hemşerilerimizden yana olduk, kimseyi ötekileştirmemeye çalıştık. "belediyecilik dokunmaktır, düşünmektir, hissetmektir ve aşkla sorunlara odaklanmaktır. belediyecilik gülümseyen yüzdür, uzatılan eli geri çevirmeyen cömertliktir, darda kalanların acil yardımıdır" anlayışı ile hemen hemen her vatandaşımızın kişisel taleplerini karşılamaya çalıştık. takdir edersiniz ki büyükşehir belediye kanununun yürürlüğe girmesiyle belediye gelirlerimiz azalırken sorumluluk alanımız artmıştır. bu nedenle hizmetlerde bazı aksamalar olsa da bizler büyükşehir yada ilçe belediyesi ayrımı yapmadan her soruna imkanlar ölçüsünde müdahale etmeye çalıştık.

belediyemizin mali durumunu daha iyi seviyelere getirerek ak partili ve milliyetçi hareket partili vekil ve bürokratlarımızın girişimleri ile tüm mahallelerimizde beş milyon lira proje bedeli olan iller bankası destekli parke taşı döşeme işini başlattık. hava koşullarının elvermesi halinde şubat ayı içerisinde mahallelerimizde yapılmayan yol kalmayacaktır.

her türlü imkansızlığa rağmen ilçemize dört adet park ve çocuklarımız için 12 adet oyun grubu kazandırdık.

 

İsken ve Sanko holdingin katkılarıyla her yıl bin öğrencimizi okullarına ücretsiz taşıyarak aile bütçesine aylık ortalama üç yüz elli lira katkıda bulunduk.

kıymetli hemşerilerim

bizler cumhur ittifakı ile daha güçlü olacağız ve ilçemize kalıcı hizmetler yapacağız. bu nedenle; giremediğimiz gönüllere girmek amacıyla önümüzdeki beş yıl için ben sizlerden güven oyu istiyorum.

son olarak; hepinizi saygıyla selamlıyor, beka için milli karar cumhur için istikrar diyorum.

 

Filik daha sonra halkın arasına girerek sevenleriyle buluştu.


Haber okunma sayısı: 807

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER