YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

CHP ADANA MİLLETVEKİLLERİNDEN YUMURTALIK CHP İLÇE ÖRGÜTÜNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

chp-adana-milletvekillerinden-yumurtalik-chp-ilce-orgutune-tesekkur-ziyareti

CHP ADANA MİLLETVEKİLLERİNDEN YUMURTALIK CHP İLÇE ÖRGÜTÜNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ
04 Ağustos 2018 Cumartesi 12:42

 CHP Adana Milletvekilleri ;Müzeyyen Şevkin,Ayhan Barut,Orhan Sümer ve Burhanettin Bulut Yumurtalık Chp İlçe Örgütünü ziyaret ettiler.İlk konuşmayı yapan Adana Milletvekili Burhanettin Bulut Bundan sonra bizler hep yanınızda olacağız 19 Ağustos dan sonra Danışma Kurulu Toplantılarımız  başlayacak.Dolayısıyla hep beraber olacağız emeklerinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum dedi.

Chp Adana Milletvekili Ayhan Barut ise 30-40 günlük bir çalışma performansından sonra sizlere teşekkür etmeye geldik ve Yerel seçimlere şimdiden odaklanmamız şart önerisinde bulundu.

Daha Sonra söz alan chp Adana Milletvekili Orhan Sümer’de; Telefonlarımız kesinlikle değişmeyecek, hep yanınızda olacağız emekleriniz için teşekkür ediyorum dedi.

Son konuşmayı yapan chp Adana Milletvekili Mezeyyen Şevkin’de; TBMM Çalışmalarından fırsat bulup sizlere teşekkür etmeye geldik. Yumurtalık Turizm Teşvik bölgesi ilan edildi ama bir çivi dahi çakılmadı. Partili kardeşlerim sosyal medya ve Basın üzerinden lütfen tartışmayalım eğer bunu yaparsak akp’nin değirmenine su taşımış oluruz dedi. Millet vekilleri daha sonra Karataş ilçesine gitmek üzere Yumurtalık’tan ayrıldılar.

 


Haber okunma sayısı: 18400

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER