YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

BEKİR NENNİOĞLU:”ADANA İL SAĞLIK MÜDÜR YARDIMCILIGINA ATANDI.

-bekir-nenniogluadana-il-saglik-mudur-yardimciligina-atandi

Adana İli Yumurtalık İlçesi Asmalı Gebe ören Köyünde 1965 yılında doğdu. Orta ve lise tahsilini Yumurtalık’ta yaptı. İstanbul Hacettepe Üniversitesi Sağlık idari yüksek okulunu bitirdi. 1986 yılında Atatürk Üniversitesi Sağlık bilimleri enstitüsün de Halk Sağlığı lisansını tamamladı.
19 Ocak 2013 Cumartesi 23:40

  

 

BEKİR NENNİOĞLU:”ADANA İL SAĞLIK MÜDÜR YARDIMCILIGINA ATANDI.

Bekir NENNİOĞLU

Adana İli Yumurtalık İlçesi Asmalı Gebe ören Köyünde 1965 yılında doğdu. Orta ve lise tahsilini Yumurtalık’ta yaptı. İstanbul Hacettepe Üniversitesi Sağlık idari yüksek okulunu bitirdi. 1986 yılında Atatürk Üniversitesi Sağlık bilimleri enstitüsün de Halk Sağlığı lisansını tamamladı.1988-1994 yılları arasında Erzurum göğüs hastalıkları hastanesinde idari birimlerde görev aldı.1994-2006 yıllarında Adana Ruh sağlığı hastanesinde müdür yardımcılığı ve müdürlük yaptı.2006-2010 yılında Ceyhan Devlet Hastanesi müdürlüğü 2010-2012 Çukurova Devlet Hastanesi Müdürlüğü 2012 Aralık ayında da Adana İl Sağlık Müdür Yardımcılığına atandı.Sorumlu Olduğu şube ve Birimler:
Yönetim Hizmetleri Şube Müdürlüğü (İdari İşler Birimi, Yatırımlar Birimi, Tahakkuk ve Mali İşler Birimi, Evrak Kayıt Birimi Gider Tahakkuk Birimi, Satın Alma Birimi, Maaş Birimi, Döner Sermaye Ek Ödeme Birimi, Depo İkmal ve Teknik Destek Birimi, Yemekhane Birimi, Lojman Komisyonu Sekretaryası, İhtiyaç Tespit Komisyonu, Tesis Güvenliği Komisyonu)

Haber ve Fotoğraf: Halim ÖZTOPRAK

 
  

 


Haber okunma sayısı: 6465Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

YUMURTALIK'TA BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?

YUMURTALIK'TA BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?

Ankete Katıl Sonuçlar