YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

ZEKERİYA CESUR SAHALARA İNDİ

zekeriya-cesur-sahalara-indi

Akparti den Yumurtalık Belediye Başkan Aday adaylığına soyunan Yumurtalık Belediyesi Eski İmar Müdürü,”YUMCEV” Yumurtalık Turizmi Geliştirme ve Çevreyi Koruma Derneğinin 2. Başkanı Zekeriya Cesur Kırsal Mahalle gezilerine hummalı bir şekilde başladı.
02 Kasım 2018 Cuma 11:55

 Seçim çalışmaları startına Yumurtalık-Demirtaş Mahallesinden başlayan Cesur öncelikle kırsal mahallerde yaşayan vatandaşların sorunlarını, temennilerini, dileklerini kendi ağızlarından dinleyerek not ettiğini ve 2.tur gezilerinde ise Yumurtalık ile ilgili projelerini halkına açıklayacağını hatırlattı.

Sugözü, Gölovası, Hamzalı ve Narlıören Mahallesindeki vatandaşları da ziyaret eden Cesur Deneyimli ve dinamik bir yapıya sahip olduğum için mahalle sakinleri beni yakinen tanıyan insanlardır. Kırsal mahallerde şahsıma gösterilen ilği ve alakadan oldukça memnunum diye konuşmasını şöyle sürdürdü; Şehir planlamacılığı imarcılık benim işim Allahın izniyle Adaylığım kabul görürse Yumurtalık’ı yeniden imar edeceğim, Diyelimki Başka bir arkadaşımızı Genel Merkezimiz tercih etti, ben küsmem kırılmam özverili bir şekilde çalışmalara katkı sağlamaya çalışırım dedi.


Haber okunma sayısı: 773

Haberin etiketleri:

1
ORHAN USTA


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ