YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Yumurtalıkta hafta sonu canlılığı azda olsa esnafın yüzünü güldürdü

yumurtalikta-hafta-sonu-canliligi-azda-olsa-esnafin-yuzunu-guldurdu

Yumurtalıkta hafta sonu yogunluğu yaşanırken,Yumcev-Yumurtalık Turizmi Geliştirme ve Çevreyi Koruma Denek Başkanı Av.Volkan Tarık Çay Esnaf ve İşletmecilere seslenerek ilçeye gelen tatilçilere iyi davranın güleryüz gösterin uyarısında bulundu.
07 Temmuz 2019 Pazar 16:21

 Öğretmenlerin Eğitim seminerleri,öğrenci sınavları derken Temmuz ayının ilk haftası Yumurtalık Plajında yogunluk yaşanmaya başladı..

Havaların ısınması ile birlikte Adana-Gaziantep,Osmaniye gibi illerden Denize girmek için gelen  tatilci ve günibirlikciler  Ağaç altları ve parkları doldurdular.Otel ve pansiyonlrda da hafta sonu rezervesyonlar ful çekti..

Yumurtalık Plajının haricinde Zeytinbeli ve Küçük Yumurtalık Kampinğ alanlarındada hareketlilik yaşanırken,Ömer Erzin gibi  tecrübeli  Restorant işletmecileri ise kuru kalabalığa aldanmayın,İlçeye denize girmek için gelen  günibirlikçiler araçlarında gelirken hertürlü yiyeceğini geldiği yerden getiriyor,aracının içinde tüp taşıyanlar,çaydanlık taşıyarak kaldırımlarda karın doyuruyorlar dedi.

Öte yandan Otel ve Pansiyon işletmecileride hafta sonu kalabalığının sadece günü  kurtardıgını hafta içi ise işlerin daha zayıf oldunu ima ettiler.


Haber okunma sayısı: 640

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER