YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Yumurtalık’ta Bir Hastane Çalışanı Darp Edildi.

yumurtalikta--bir-hastane-calisani-darp-edildi

Adana Sağlıksen Şube Başkanı Bekir Nennioğlu Dün akşam saatlerinde Yumurtalık Devlet Hastanesinde görevli bir Personelin darp edilmesiyle ilğili yaptığı açıklamada:Pandemi sürecinde Sağlık Personellerine yapılan şiddetin son bulmasını istiyoruz artık dedi.
11 Temmuz 2020 Cumartesi 16:52

 Pandemi günlerinde hayatlarını ortaya koyarak mücadele eden Sağlık mensuplarına karşı  yapılan vefasızlıklar  ve şiddetin sonu gelmiyor diye konuşmasını sürdüren Sağlık-sen Başkanı Nennioğlu:

Son olarak Yumurtalık Devlet Hastanesinde görevli temizlik personeli 36 yaşındaki Hüseyin Tatlısoy Dün akşam 6:30 sıralarında sosyal mesafe kuralına uymasını istediği iki maganda tarafından darp edilerek burnunda çatlak meydana gelmis 5 gün işgöremezlik Doktor  raporu almıştır.

Sozkonusu saldırıyı kınıyor sorumluların en kısa zamanda yakalanarak  adalet önünde en ağır cezayı almaları için olayın takipçisi olacaklarını hatırlattı.

Öte yandan Polis Sosyal mesafe kuralna uymaları konusunda uyarıda bulunan görevliyi darp ederek kayıplara karışan 2.zanlının yakalanması için Hastanenin güvenlik kameralarını incelemeye aldıgı kaydedildi.

 


Haber okunma sayısı: 2893

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER