YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Yumurtalık Ziraat Odasında seçim heyecanı başladı

yumurtalik-ziraat-odasinda-secim-heyecani-basladi

Chp’den Yumurtalık Belediye Başkanlığına a.adayı olan Ziraat Odası Başkanı Erdinç Altıok’un istifasıyla boşalan oda başkanlığına 30 Kasım Cuma günü Oda Salonunda adayların önüne sandık koyulacağı bilgisi nakledildi.
29 Kasım 2018 Perşembe 14:15

 Mevcut Başkan Yardımcısı Tarık Yılmaz, yönetim Kurulu üyesi Caner Yılmaz ve Firüzan Bozdoğan’ın adaylıkları konuşuluyor.

Yumurtalık Yerel Haber Gazetesi Editörü Halim Öztoprak’ın adaylar ile telefonda birebir yaptığı görüşmelerde Pazartesi günü toplantıya katılımın zayıf olduğu ve çoğunluğun sağlanamadığı ve Cuma günü tekrar bir araya geleceklerini yine ön antlaşma sağlanmazsa adayların önüne sandık koyulacağı kaydedildi.

Muhtemelen Caner Yılmaz ile Tarık Yılmaz arasında geçeceği tahmin edilen seçimlerin ise temayüller gereği Başkanlığın Tarık Yılmaz’ın hakkı olduğu fısıltı gazetesi tarafından ilçede dillendirilirken, Konuyla ilgili bilgisine başvurduğumuz Caner Yılmaz ise “Tarık Yılmaz saygı duyduğum bir abimizdir “o nedenle ben veya Tarık abi olmuş bir şey fark etmez dediği kayıtlara geçti.

Öte Yandan Pazartesi günkü toplantıda ön antlaşma sağlanamayınca Tarık Yılmaz’ın Başkan yardımcılığı görevinden istifa ettiği de gazetemize sızan bilgiler arasında yer aldı.


Haber okunma sayısı: 731

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ