YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Yumurtalık stk’lardan Fikret Yeni’ye ziyaret

yumurtalik-stklardan-fikret-yeniye-ziyaret-

Yeni;”Yumurtalık’a gerekli ehemmiyeti gösteremedik”
04 Mayıs 2018 Cuma 13:36

 Yumurtalık Stk’ları Adana Akparti İl Başkanı Fikret Yeni’yi Parti Binasında ziyaret ettiler. Öğle saatlerinde Yumurtalık stk’larından “Yumurtalık Esnaf Odaları Başkanı Mustafa Denizhan Türker, Yumurtalık S.S.Münübüscüler Kop. Başkanı Ali Lök, YUMDER-Yumurtalık Doğal Varlıkları ve Çevreyi Koruma Derneği Başkanı Özcan Bilgi ve YUMCEV-Yumurtalık Turizmi Geliştirme ve Çevreyi Koruma Dernek Başkanı Halim Öztoprak’ın katıldığı görüşmede; İl Başkanı Yeni “Yumurtalık’a gerekli ehemmiyeti gösteremedik “dedi.

 

Yumurtalık Stk’ları Adana Yumurtalık yolunda, Alihocalı-Adana arasındaki yolun çok bozulmuş olduğunu dile getirdikler. Turizmle ilgili Otel ve Esnafların sorunlarının da konuşulduğu görüşmede Ceyhan’daki SGK. Yerinin şehir dışına taşınmasıyla Yumurtalıklı esnafların sıkıntı yaşabilecekleri ve yerinde kalması için çaba göstermesini istediler.

 

Yumurtalık’a yapılacak Marinanın akıbetinin ne olduğunu da soran stk temsilcileri Ç.Ü.Çukurova Üniversitesinin Küçük Yumurtalık Mahallesinde 160 Aileye Kamulaştırma bedellerinin hala ödenmediği masaya yatırıldı. Başkan Yeni Stk temsilcilerinden Yumurtalık’ın sorunlarını içeren bir rapor istediği kaydedildi.

 


Haber okunma sayısı: 432

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

ZEYTİNBELİ MAHALLESİNDE KİMİN MUHTAR OLMASINI İSTERSİNİZ

Ankete Katıl Sonuçlar