YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Yumurtalık Hükümet Konagı Yapım İhalesine Sayılı günler Kaldı

yumurtalik-hukumet-konagi-yapim-ihalesine-sayili-gunler-kaldi

Yumurtalık Hükümet Konağı İnşaatı ile Alt Yapı ve Çevre Düzenlemesi yapım işi 4734 sayılı kamu ihale kanununun 19. Maddesine göre Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Tarafından açık ihale usulü ile Ekap üzerinden yapılacagı belirtildi.
24 Ekim 2020 Cumartesi 07:27

 ihale ye Teklif verme süreci  05.Kasım 2020 olup  saat:11.00’de son bulacak olup ihale komisyonunun teklifleri değerlendirceği yer Toplu Konut idaresi Başkanlığı Toplantı Salonu olarak belirlendi.

Konvansiyonel Kalıp Sistemiyle 3,281,49 metre kare inşaat alanına sahip Hükümet Konağı  inşaatı ile Alt Yapı ve Çevre Düzenleme yapım işi için yer tesliminden itibaren 500 gün olarak belirlendiği kaydedildi.

Hükümet Konağının projesinin Bodrum ve Zemin  den sonra 2.Normal kat şeklinde toplam 3.Bin metre kare Kaymakamlık,700 metre kare ise Adliye binası olarak tasarlandıgı vurgulandı.

Yumurtalık Hükümet Konağı ve Adliye Binasının inşaatı tamamlandığında farklı alanlarda hizmet veren resmi kurumların tek çatı altında vatandaşlara  günün şartlarına uygun  daha rahat ve nezih bir ortamda  kamu hizmeti sunulacağı belirlenilerek Yumurtalık İlçesinin   ihtiyacını karşılayacak şekilde son teknoloji ye sahip Alt yapı ve modern mimariyle hizmet vereceği söylendi.


Haber okunma sayısı: 8807

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER