YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

YUMURTALIK CHP’DE İSMET COŞKUN SESLERİ

yumurtalik-chpde--ismet-coskun-sesleri

Yumurtalık Belediyesine chp’den a.adayı olan ve yüksekokul mezunu 27 yıl devlet memuriyeti hizmeti bulunan ismet Coşkun’nun her geçen gün yıldızı biraz daha parlamaya başlıyor.
30 Eylül 2018 Pazar 21:19

 Yumurtalık ilçesinde yaklaşık 10.a.adayından Enver Altuner,Zeki Doğan Kurtul gibi öğretmen kökenli adayların yanı sıra İsmet Coşkun’da chp’nin danışma kurulunda yaptıgı konuşmalar ile gündeme oturmasını bildi.İsmet çoşkun bu yarışta bende varım dedi.

Coşkun benim ailem 1972’den beri chp
saflarında politika yapmaktadır diye söze başlarken  Kırsal Mahallelerde yaşayan vatandaşların büyük  bir kısmının kendisi etrafında toplanacagını ve belediye başkanlıgınıda kazanacagını iddia etti.

Chp’nin Belediye Başkan aday adayı Coşkun kendisinin Zeytinbeli mahallesinde Zeytin üreticiliği yaptıgını ve kurdukları bir dernek adıyla italya’da katıldıkları bir yarışmada “Zeytinbeli yağı” ismiyle dereceye girmiş ve İlçenin uluslarası alanda tanıtımına katkı sağlamış olan Coşkun yerel gazetenin  gelecek sayısında Yumurtalık ile ilğili projelerini açıklayacagını söyledi.


Haber okunma sayısı: 1704

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

YUMURTALIK'TA BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?

YUMURTALIK'TA BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?

Ankete Katıl Sonuçlar