YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Yumurtalık akparti İlçe Başkanlığına Soner Oguzsoylu seçildi

yumurtalik-akparti-ilce-baskanligina-soner-oguzsoylu-secildi

Yumurtalık Akparti 7.Olağan Kongresini Ayas Marin Otel Kır Bahçesinde gerçekleştirildi.
06 Eylül 2020 Pazar 16:41

 Akparti İlçe Kongresine Adana Milletvekili Tamer Dağlı,Yüregir Belediye Başkanı Fatih Kocaispir,Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik,Akparti İl Başkanı Mehmet Ay,ilçe Başkanları  ve partililer Katılırken ilçe kongresi  Saat:10.30 da Aziz şehıtler için saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı.

Kongrenin Divan Başkanlığını Akparti Adana İl Başkan yardımcısı Mustafa Özkan Katip üyelikleride İsmail Gökce,Ayşen Mengitay Yaltırık,Sezer Gökler ve Aytekin Uçar yaptılar.

İlk konuşmayı  Soner Oguzsoylu şöyle yaptı.Adana yı Türkiyenin incisi yaptık,inşallah Yumurtalıgı da Akpartinin inçisi yaparız.Bu ugurda refah adına Yumurtalıga ne yapılması gerekiyorsa  yapacagız.Yaşlıları,hastaları ziyaret ederek onların gölünü kazanacagız.Bu gün burada bizleri yalnız bırakmayan sevincimize ortak olan misafirlerimize teşekkür ederim dedi.

Adana Milletvekili Abdullah Doğru,Eski Bakan Jülide Sarıeroğlu ve Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtuluş kongreye kutlama mesajı gönderdiler.

Akparti 7.ilçe kongresinde Konuşan Tamer Dağlı”Rönesans Holdinğ  Yumurtalık Serbest Bölgesine yapacagı Polipropılen üretimi için Alt yapı çalışmalarına önümüzdeki yıl başlancak dedi” Tesis faaliyete geçtiğindeise bölgede iş istihdamı açıgının kapanacagının da altını çizdi.Akparti Adana İl Başkanı Mehmet ay Akparti Kongrelerinin hesaplaşma değil ,Kucaklaşma bayramlaşma havası içerisinde geçtiğini hatırlattı.Ay Adana Seyhan Nehri üzerine yapılmakta olan Devlet Bahçeli Köprüsü içinde Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda ödenek çıkarılarlma çalışmalarının yürütüldüğünü söyledi.

Yeşilköy Eski Belediye Başkanı Mithat Altunay kongreye bir süpriz yaparak  Balıkçı Teknelerini Akparti ve Türk Bayrakları ile süsleyerek bir gösteriş yaptılar.

Sevil Can Adana Kadın Kolları Başkanı,Adana İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Bozkurt,Beytullah Kıllı,Şerafettin Özözen,Recep Aşkar,Sami Karnas,Mithat Altunay,Sarıcam Akparti İlçe Başkanı Emrah Ceylan,İmamoğlu Akparti İçe Başkanı Murat Aydınoğlu,Karaisalı Akparti İlçe Başkanı Osman Kurdak,Karataş  Akparti ilçe Başkanı Süleyman Özler,Çukurova Akparti İlçe Başkanı  Şahin Çetin,Ceyhan Akparti İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül,Eski Başkan Saim Çetenak ve çok sayıda partili katıldılar.

 


Haber okunma sayısı: 3401

Haberin etiketleri:

10000


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ