YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Yumcev. Başkanı Av. Volkan Tarık Çay,Adana Türk Telekom Bölge Müdürü Ramazan Bozkurt’u makamında ziyaret etti

yumcev-baskani--av-volkan--tarik-cayadana--turk-telekom-bolge-muduru-ramazan-bozkurtu-makaminda-ziyaret-etti

Turizm sezonunda Tatilcilerin ve Yumurtalık Halkının en çok dile getirdiği Telefon Sinyalasyonu ve İnternet sıkıntısını çözebilmek için Türk Telekom Adana Bölge Müdürü Ramazan Bozkurt ve Giaemes sorumlu Müdürü Galip Egdemir’i Türk Telekom Adana Bölge Binasında ziyaret ederek Yumurtalık’ın önemli bir sorununu dile getirdi.
02 Ekim 2020 Cuma 11:22

 Yumcev.Yumurtalık Turizmini geliştirme ve Çevreyi Koruma Dernek Başkanı Av. Volkan Tarık Çay Yumurtalık ilçesi büyüyor gelişiyor ve artık sosyal medya ve iletişim alanında dünyadaki olan bitenleri anında izleme ve haberdar olmak fırsatını yakalamak istiyor.Yine İlçemize gelen tatılci konuklarımızın da bu çağdaş hizmetlerden yararlandırmak istiyoruz.İlçemizin merkez ve kırsal her köşesi bu modern teknolojiden nasibini almalıdır anlayışını hakim kılmak istiyoruz  hatırlatmasında bulundu.

Başkan Çay;Yumurtalık Merkez Mahallelerinden Akdeniz Mahallesi , Akyuva Mahallesiinde yaşanan sorunların yanında,Narlıören,Zeytinbeli,Kaldırım ve Küçük Yumurtalık Mahallerinde Eba eğitimini izlemek isteyen öğrenciler ve Deniz sahilinde bulunan Kampinğ işletmecilerinin büyük mağduriyetler yaşadıgının altını çizdi.

Telekom Adana Bölge Müdürü  Ramazan Bozkurt ise yapılan görüşmede Yumurtalık, Adana’nın en güzel tarihi ve Turistik ilçelerinden biri oldugunu vurguladı.Yumurtalık Merkez ve Zeytinbeli Mahallesinde 4,5 G iletişim hizmeti verildiğini hatırlattı.

Bölge Müdürü Bozkurt ; Konugu Av. Çay’a Baz istasyonu kurmanın büyük maliyetler oluşturdugunu ve Mobil araçlar kanalıyla sorunları çözmeye çalıştıklarını ve devamlı iletişim halinde olarak Yumurtalık’ın bu sorunlarını çözmeye çalışalım sözünü de verdi.

 


Haber okunma sayısı: 7975

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER