YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Yumcev. Av Volkan Tarık Çay’dan, Cemiyet Başkanı Cafer Esendemir’e Nezaket Ziyareti

yumcev-av-volkan--tarik-caydan-cemiyet-baskani-cafer-esendemire-nezaket-ziyareti

Yumcev.Başkanı Av.Volkan Tarık Çay’dan,Cemiyet Başkanı Cafer Esendemir’e Nezaket Ziyareti
20 Eylül 2020 Pazar 17:09

 Cemiyet’in Seyhan Nehri kıyısında bulunan lokalinde gerçekleşen Görüşmede; Yumçev Başkanı Çay Covid 19 nedeniyle Yumurtalık ve Karataş ilçelerinde bu yıl Turizm sezonunun başlamadan bittiğini,Otel,Pansiyon ve Kamping işletmecilerinin iş yapamadıklarından bahsetti.

 

Yine Gölovası Mahallesine yapılması planlanan Rafineri Projesi ile de ilğili  pandemi nedeniyle bir ilerleme kaydedilmediğini hatırlatan  Yumcev Başkanı Çay Elbette bu yatırımlar gerçekleşirken çevre faktörünü ön planda tutmak zorunda olduklarını ve  bölge insanlarımızın sağlıgınıda düşünerek hareket etmek zorundayız dedi.

 Çukurova Gazeteciler Cemiyet Başkanı Cafer Esendemir de konuklarına karşı yaptıgı konuşmasında: Yumurtalık Bölgesine yapılacak yatırımların sadece Yumurtalık’a değil tüm bölgeye hareketlilik getireceğini,Yöre insanlarının yaşam standartlarının artacagının altını çizdi.

Esendemir Yumurtalık stk’ları ile her zaman birlikte hareket edebileceklerini,onlara her konuda destek vermeye özellikle Turizm konusunda bize düşen bir görev olursa Yumurtalık ve Karataş ilçelerine destek olmaya çalışacaklarını ifade etti.


Haber okunma sayısı: 2329

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ