YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Yenilenen Yumurtalık TSK Güçlendirme Vakfı İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

yenilenen-yumurtalik-tsk-guclendirme-vakfi-ilk-toplantisini-gerceklestirdi

Yenilenen Yumurtalık TSK Güçlendirme Vakfı İlk Toplantısını Gerçekleştirdi
21 Kasım 2019 Perşembe 19:04

 Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı Yumurtalık Fahri Kurulu,  Onursal Başkan Kaymakam Hasan Hüseyin Vural’ın öncülüğünde  Kaymakamlık makamında toplandı.

Yenilenen Yumurtalık Türk Silahlı Kuvvetler Güçlendirme Vakfı icra kurulu şu isimlerden oluştu; Onursal Başkan Hasan Hüseyin Vural,Ufuk Mazı(Başkan) Musa Burhan (Genel Sekreter) Mehmet Ali Önür(üye) ve Mustafa Denizhan Türker(üye).

TSK güçlendirme vakfı Yumurtalık Fahri onursal başkanı Kaymakam Hasan Hüseyin Vural vakıf kurulu üyelerine yaptığı konuşmada; TSK güçlendirme vakfının Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında aziz milletin bağış ve yardımlarıyla Aselsan,Roketsan,Havelsan,Tusaş gibi ana sermayedarı stratejik şirketleri ve iştirakler ile milli savunma sanayimizi geliştirmek suretiyle Türk Silahlı Kuvvetlerimizi güçlendiren önemli bir vakıf olduğunu söyledi.

Yeni görevlendirilen fahri tanıtım kurulunda görev alanlara teşekkür eden Kaymakam Vural ,çalışmaların gönüllülük esasıyla gerçekleşeceğini ifade ederek vatandaşlarımızı vakfa bağış yapmaya teşvik edecek çalışmalarda bulunacaklarını kaydetti.

Fahri tanıtım kurulundaki üyeler ise Kaymakam Hasan Hüseyin Vural’a böylesine güzide bir vakıfta kendilerine tevdi edilen bu görevin gururunu yaşadıklarını belirterek TSK güçlendirme vakfının tanıtımına ve desteklenmesi hususunda görevlerini en iyi şekilde  icra edeceklerini söylediler.Kaymakam Vural  Yumurtalık’ta Türk Silahlı Kuvvetleri güçlendirme vakfına bağış yapmak isteyen vatandaşlarımız için vakfın hesap bilgilerini paylaştı.

 


Haber okunma sayısı: 1696

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER