YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Turizm Birlik Müdürü “Mamak’tan Dolphin Tesislerine tam not”

turizm-birlik-muduru-mamaktan-dolphin-tesislerine-tam-not

Turizm Birlik Müdürü “Mamak’tan Dolphin Tesislerine tam not”
20 Ağustos 2019 Salı 19:27

 Yumurtalık İlçesinin Turizm Teşvik Belgeli tek işletmecisi Dolphin su sporları Eğlence ve dinlenme Tesisi sahibi Halil İbrahim Kara’a Turizm Birlik Müdürü Selçuk Mamak tarafından  örnek işletmeci olarak gösterildi.

Yumurtalık İlçesine gelen  otel ve Pansiyonlarda kalan Tatilcilerin çocuklarının sıkılmamaları için Gençlere hitaben bir takım çeşitli aktiviteler ve sportif faaliyetlerin yapılması tatilçilerin konaklama sürelerini uzatmalarına vesile oluyor.

İşletmesinde insan sağlığının önemine işaret eden İşletmeci Halil İbrahim Kara 2.tane setrifikalı Cankurtaran ve  Deniz Ambulansı görevi yapan deniz motoru bulundurduklarını ve insan faktörünü devamlı ön planda  tuttuklarını hatırlattı.İşletmesinin dışında da plajda gönüllü can kurtaran hizmeti verdiklerini ve sezon boyunca 20 kişiye yakın boğulma hadisesine tanık olduklarını ve Allahın izniyle hepsininde kurtulduğunu ifade etti.

İşletmeci Kara’nın tesisini gezen Karataş-Yumurtalık Turizm Birlik Müdürü Mamakta,Banana(Muz),Sporları,Deniz yunusları,kanolar,çeşitli eğlence proğramları sunarak Yumurtalık’ta bulunan işletmelere de güzel bir örnek oldugunun altını çizdi.

Bakanlık Belgeli işletmeci Kara Önümüzdeki yıl içinde hedeflarini şöyle sıraladı; Öncelik bir tekne turunu önümüzdeki yıl hizmete sokarak İskenderun Körfezinin tabi güzelliklerini  misafirlerimize gösterme imkanı sağlayacagız dedi.


Haber okunma sayısı: 1110

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ