YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

TARIK YILMAZ GÜVEN TAZELEDİ

tarik-yilmaz-guven-tazeledi

TARIK YILMAZ GÜVEN TAZELEDİ
09 Şubat 2019 Cumartesi 22:57

Yumurtalık Ziraat Odasında bu gün yapılan olağan kongrede Mevcut Başkan Tarık Yılmaz tekrar Yumurtalık Ziraat Odası Başkanlığına seçildi.

Divan Başkanlığını Seyhan Ziraat Odası Girmen,Katip Üyeliğide Teyfik Kutsal’ın yaptıgı Kogrede Aziz Şehitler anısına bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasından sonra organların icrasına  geçildi.

Toplam 1350 Aktif üyeye sahip olan Yumurtalık Ziraat Odasında geçen ocak ayında üyeler 24 deleğeyi belirlemişlerdi.Bu gün ise saat:10.00 -17.00 arasında Ziraat Odası Salonunda yapılan seçimlerde 14.Asil ve 10 yedek meclis üyeleri belirlendi.24 delegeden 20 tanesi oy kullanırken 4 delege oyunu kullanmadan salondan ayrıldılar.

Seçilen 14 Meclis üyesi de kendi aralarında Toplanarak Tarık Yılmaz’ı Yumurtalık Ziraat Odası Başkanlığına seçtiler.Salonda bir teşekkür konuşması yapan Yılmaz kongremize katılan tüm çiftci kardeşlerimize teşekkür ediyorum,Odamız ve Çiftcilerimiz ile bir takım projelerimiz var ileriki tarihlerde bunları sizlerlede paylaşacagız,Görev dagılımını ise önümüzdeki hafta içerisinde toplanarak belirleyeceğiz dedi.

YUMURTALIK ZİRAT ODASI MECLİSİ ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU;

1-Tarık Yılmaz,2-Talat Kündün,3-Namık Kemal Oğuzsoylu,4-Menderes Demirel Burhan,5-Erdinç İşler,6-Sinan Gökçe,7-Ahmet Aşkar,8-Erdinç Altıok,9-İlker Kara,10-Muzaffer Karagöl,11-Yusuf Karagöl,12-Durmuş Ali İsse,13-Emir Kayhan Kıllı,14-Ender Demir

                     


Haber okunma sayısı: 1228

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER