YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Sugözü Mahallesine Yeni Seçilen Muhtar Mevlit Okuttu

sugozu-mahallesine-yeni-secilen-muhtar-mevlit-okuttu

Sugözü Mahallesine Yeni Seçilen Muhtar Mevlit Okuttu
07 Nisan 2019 Pazar 13:31

 Adana’nın Yumurtalık ilçesine bağlı Sugözü Mahallesinde 31 Mart seçimleri sonrasında muhtar olarak göreve başlayan Ali Doğan, mahalle halkına mevlit okutarak Yemek ikramında bulundu.

 

Yumurtalık İlçesine Bağlı Sugözü Mahallesinde 31 Mart seçimleri sonrasında muhtar olarak göreve başlayan Ali Doğan, mahalle halkına mevlit okutarak yemek ikramında bulundu. 

Yumurtalık ilçesine bağlı Sugözü Mahallesinde 31 Mart sonrasında göreve gelen muhtar Ali Doğan ve azalar, sabah kurban kestiler,öğleyin saat:13.00 ‘de Sugözünde bulunan evlerinde Mevlid-i Şerif okutarak yemek ikramında bulundu. Aday oldukları seçimde vatandaşların teveccühü ile muhtar olduklarını kaydeden doğan, "Bize bu görevi layık gören tüm seçmenlerimize teşekkür ediyorum. İnşallah onlara hayırlı hizmet etmek amacıyla göreve geldik. İlk iş olarak da bu hayırlı hizmetlerimiz öncesinde köy halkımıza mevlit okuttuk" dedi. 

Sugözü Mahallesi azaları Bülent Güney, Mustafa Arslanbay, Davut Gökşin,Bayram Bulut,Sezai Kocaçoban,Hasan Göktaş,Şeref Yörük ve Ali Taşlı ile birlikte mevlit okutarak vatandaşlara yemek ve ayran ikramında bulunan Doğan, mahalleye 5 yıl içinde hizmet etmek arzusunda olduklarını yineledi.

 


Haber okunma sayısı: 990

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ