YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Su ürünleri yasasında yeni değişiklikler

su-urunleri-yasasinda-yeni-degisiklikler

Vali Mahmut Demirtaş Su Ürünleri kanununda yapılan değişiklikler ile ilğili Ceyhan Kaymakamı Bayram Yılmaz, Yumurtalık Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural ve Karataş Kaymakamı Fatih Ayaz ile toplantı yaptı.
04 Ocak 2020 Cumartesi 13:42

 1380 Sayılı Su Ürünleri Kanununu 22.11.2019 tarihinde 30956 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Su Ürünleri Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun, Vali Mahmut Demirtaş’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda tüm detaylarıyla ele alınarak bu doğrultuda ilgili kurumlar tarafından yapılması gereken çalışmalar belirlendi.

Makam toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Yardımcısı Murat Süzen, Ceyhan Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz,  Karataş Kaymakamı Fatih Ayaz, Yumurtalık Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural ile ilgili yetkililer katıldı.

Su kira bedellerinin Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığına (YİKOB) yatırılması, Yediemin depolarının yerlerinin belirlenmesi ve idari para cezalarının güncellenmesi konularında görüşlerin paylaşıldığı toplantıda İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından bir sunum gerçekleştirildi.

Toplantı, Vali Demirtaş’ın tüm kurum ve kuruluşlarının alınan kararlar doğrultusunda üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getireceğine inancının tam olduğunu belirterek katılımcılara teşekkür etmesinin ardından görüş alışverişinde bulunulması ve gerekli değerlendirmelerin yapılmasıyla sürdü.

 

 


Haber okunma sayısı: 1104

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

MHP'DEN KİMİN YUMURTALIK İLÇE BAŞKANI OLMASINI İSTERSİNİZ

MHP'DEN KİMİN YUMURTALIK İLÇE BAŞKANI OLMASINI İSTERSİNİZ

Ankete Katıl Sonuçlar