YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

GÜNCEL

ÜNAL KURT AKPARTİ İL BAŞKANI YENİ’Yİ AĞIRLADI

unal-kurt-akparti-il-baskani-yeniyi-agirladi AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, İlçe başkanı Cemal Saim Çetenak ile ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri 24 Haziran seçimlerinin ardından teşekkür ziyaretleri kapsamından Ceyhan Şoförler

30.AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI YUMURTALIK’TA KUTLANDI

30agustos-zafer-bayrami-yumurtalikta-kutlandi 30.Ağustos Zafer Bayramı Töreni saat:09.30’da Belediye Parkı içerisinde İlçe Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığının Atatürk Anıtı önüne çelenk bırakmalarıyla başladı.

Alevi Toplumunun Gadir Hum Bayramını Kutlarım

alevi-toplumunun-gadir-hum-bayramini-kutlarim- Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal Gadir Hum Bayramı vesilesi ile kutlama mesajı yayımladı .

Yumurtalık’ta Bayram yoğunluğu Esnafın yüzünü güldürdü

yumurtalikta-bayram-yogunlugu-esnafin-yuzunu-guldurdu 9. günlük Kurban Bayramı tatilini fırsat bilen vatandaşlar Yumurtalık ilçesine akın ettiler.

Kurulması hedeflenen ”Deniz Ticaret Odası” için Başkan Can Yumurtalık STK’ları ile istişarede bulundu.

kurulmasi-hedeflenen-deniz-ticaret-odasi-icin-baskan-can-yumurtalik-stklari-ile-istisarede-bulundu- Kurulması hedeflenen ”Deniz Ticaret Odası” için Başkan Can Yumurtalık STK’ları ile istişarede bulundu.

İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİNE “AHMET ÇELİK ATANDI”

ilce-emniyet-amirligine-ahmet-celik-atandi Yumurtalık İlçe Emniyet Amirliğine,Tufanbeyli ilçesinde görev yapan emniyet amiri Komiser Ahmet Çelik atandı

KÖYLÜLER MÜFETTİŞ İSTEDİLER

koyluler-mufettis-istediler ÇÜ. Çukurova Üniversitesinde yaşanan kamulaştırma skandalına Rektör çözüm bulamayınca, Köylüler Cumhurbaşkanlığı makamından müfettiş talebinde bulundular.

Küçük Yumurtalık’ta Kubar esrar yakalandı

kucuk-yumurtalikta-kubar-esrar-yakalandi Jandarmadan Uyuşturucu Tacirlerine Operasyon

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALTINSOY YUMURTALIK’TA BULUNAN OKULLARIN MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

il-milli-egitim-muduru-altinsoy-yumurtalikta-bulunan-okullarin-mudurleri-ile-bir-araya-geldi İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altısoy, Yumurtalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Emre ile birlikte ilçedeki bütün okul müdür ve Müdür Yardımcıları ile tanışma toplantısı yaptı.

MAHMUT ERDEN AKDENİZ MAHALLESİNE MUHTAR ADAYI OLDUĞUNU AÇIKLADI

mahmut-erden-akdeniz-mahallesine-muhtar-adayi-oldugunu-acikladi Yumurtalık Otobüsçüler Kop.Başkanı Mahmut Erden Akdeniz Mahallesine Muhtar adayı olduğunu açıkladı.

ÇOLAK” İMAN GÜCÜMLE MUHTARLIGA TALİBİM”

colak-iman-gucumle-muhtarliga-talibim 1959 Yumurtalık-sugözü doğumlu Eyüp Çolak evli ve dört çocuk babası. 25 yıl polislik kutsal görevini ifa ettikten sonra emekli oldu ve su gözü mahallesinde çifcilik ile iştigal olmaktadır.

İmece Köy’de 2 bin 500 çocuğa bayramlık

imece-koyde-2-bin-500-cocuga-bayramlik Yumurtalık İlçesi’ne bağlı Yeşilköy’de hayırsever Mehmet Güven’in öncülüğünde kurulan yardım marketi ve giyim evinde Kurban Bayramı öncesi, dar gelirli, şehit ve gazi çocuklarına bayramlık

TAKLA ATAN ARAÇ KANALA UÇTU

takla-atan-arac-kanala-uctu Duble Yolun Yumurtalık girişinde direksiyon hâkimiyetini kaybeden araç takla attı 4. Yaralı hastaneye kaldırıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy ve ilçe Milli Eğitim Müdürleri Yumurtalık’ta toplandılar

il-milli-egitim-muduru-mustafa-altinsoy-ve-ilce-milli-egitim-mudurleri-yumurtalikta-toplandilar Adana İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy Başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri 2017 /2018 Eğitim Öğretim Yılı

TÜRKEŞ FİLİK; BAYRAM PAYLAŞMAKTIR.

turkes-filik-bayram-paylasmaktir Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik Kurban bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda;

C.H.P YUMURTALIK İLÇE ÖRGÜTÜNDEN 24 HAZİRAN SEÇİMLERİNİN SONUÇLARI İLE İLĞİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPILDI

-chp-yumurtalik-ilce-orgutunden-24-haziran-secimlerinin-sonuclari-ile-ilgili-basin-aciklamasi--yapildi C.H.P YUMURTALIK İLÇE ÖRGÜTÜNDEN 24 HAZİRAN SEÇİMLERİNİN SONUÇLARI İLE İLĞİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPILDI

Yumurtalık'ta Belediye Başkan a.adayları projelerini konuşuyor toplantısı yapılacaktır

yumurtalikta-belediye-baskan-aadaylari-projelerini-konusuyor-toplantisi-yapilacaktir YUMURTALIK’TA BELEDİYE BAŞKAN A.ADAYLARI PROJELERİNİ KONUŞUYOR TOPLANTISI YAPILACAK

YUMURTALIK MEDYASINDAN ” BARBOROS İLKOKULUNA KİTAP BAĞIŞI”

yumurtalik--medyasindan--barboros--ilkokuluna--kitap--bagisi YUMURTALIK MEDYASINDAN” BARBOROS İLKOKULUNA KİTAP BAĞIŞI”

İLÇE TARIM GIDA VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ MERDİVENLERİNDE KALP KRİZİ GEÇİRDİ

ilce-tarim-gida-ve-hayvancilik-mudurlugu-merdivenlerinde-kalp-krizi-gecirdi Yumurtalık İlçesine görevli olarak gelen Ziraat Mühendisi Levent Davarcı (49)kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

CHP'DEN YUMURTALIK BELEDİYE BAŞKANLIĞINA KİMİN ADAY OLMASINI İSTERSİNİZ?

CHP'DEN YUMURTALIK BELEDİYE BAŞKANLIĞINA KİMİN ADAY OLMASINI İSTERSİNİZ?

Ankete Katıl Sonuçlar