YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

GÜNCEL

baskan-topuz-denizlerdeki-plastik-kirliligine-el-atti
egemen-gazetesi-kurucusu-hakan-denizli-evinin-onunde-silahli-saldiriya-ugradi-
yusufun-yeri-kibris-cafeden-gazetecilere-iftar-yemegi
sehit-oguzhan-kamannin-cenazesi-kurtkulagi-mezarliginda-topraga-verildi
19mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-yumurtalik-ilcesinde-coskuyla-kutlandi
ceyhandaki-colyak-hastalarina-glutensiz-ekmek-ve-sutlac-dagitildi
ulu-onder-mustafa-kemal-ataturk-19-mayis-1919da-samsuna-cikmasi-millet-iradesine-dayanan-tam-bagimsiz-devlet-kurma-yolunda-atilan-ilk-adim-olmustur
baskan-aydar-turkiyenin-en-buyuk-serveti-genclerimizdir
--baskan-kocaispirden-19-mayis-mesaji

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramının 100’cü yılı nedeniyle Yumurtalık’ta Satranç Turnuvası düzenlendi

19-mayis-genclik-ve-spor-bayraminin-100cu-yili-nedeniyle-yumurtalikta-satranc-turnuvasi-duzenlendi Adananın Yumurtalık İlçesinde CPL.Çok Programlı Anadolu Lisesi konferans salonunda öğrenciler arasında 19.Mayıs Gençlik ve Spor Bayramının 100’cü yılı nedeniyle Yumurtalık’ta Satranç Turnuvası

CTO HEYETİNDEN BAŞKAN KARALAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

cto-heyetinden-baskan-karalara-hayirli-olsun-ziyareti CTO Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Can ve Meclis Başkanı Kasım Önük öncülüğündeki heyet Adana Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Zeydan Karalar’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde

Ceyhan Ticaret Borsası'ndan Gıda Yardımı

ceyhan-ticaret-borsasindan-gida-yardimi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Ceyhan Ticaret Borsası (CTB) tarafından geleneksel hale gelen gıda yardım paketleri, ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı.

Karataş Belediyesi T.C. sine kavuştu

karatas-belediyesi-tc-sine-kavustu Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz; Türkiye Cumhuriyeti atalarımızın, şehitlerimizin ve Yüce Türk milletinin özveri, inanç ve azmi ile büyük bedeller ödenerek Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah

Yumurtalık İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğüne Hikmet Akdağ atandı

yumurtalik-ilce-genclik-ve-spor-mudurlugune-hikmet-akdag-atandi Önceki İlçe Spor Müdürü Ramazan Serinoğlunun tayininin Isparta il Gençlik ve Spor Müdürlüğüne çıkmasıyla boşalan Yumurtalık İlçe Spor Müdürlüğüne Hikmet Akdag atandı.

Mahalleye Yeni seçilen Muhtar Halil Öztoprak Camiye halı döşeterek işe başladı.

mahalleye-yeni-secilen-muhtar-halil-oztoprak-camiye-hali-doseterek-ise-basladi Adananın Yumurtalık İlçesi Küçük Yumurtalık Mahallesine yeni seçilen Muhtar Halil Özoprak ilk icraatını Mahalle camisinin içini sıfır halı döşeterek işe koyuldu.

Yumurtalıklı çiftciden ”İmamoğluna 1.Ton hububat yardımı”

yumurtalikli-ciftciden-imamogluna--1ton--hububat--yardimi Adana’nın Yumurtalık İlçesinde Çiftçi Yaşar Duran İstanbul Belediye Başkan adayına bir ton hububat bağışladı.

ERCÜMENT YILMAZ’I VURDU!

-ercument-yilmazi-vurdu Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’da silahla çekildi!

Ayhan Barut, Meclis'te Sağlık Bakanı'na sordu

ayhan-barut-mecliste-saglik-bakanina-sordu- "Kapatılan ve taşınan hastanelerin arazileri ne oldu?"

CTO Yönetimi, Belediye Başkanı Seçilen Kadir Aydar’a Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

cto-yonetimi-belediye-baskani-secilen-kadir-aydara-hayirli-olsun-ziyaretinde-bulundu Ceyhan Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri, 31 Mart seçimlerinde Millet İttifakından Belediye Başkanı seçilen Kadir Aydar’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

Yumurtalık’ta Tarihi Eser Kaçakçılığı

yumurtalikta-tarihi-eser-kacakciligi Adana’nın Yumurtalık İlçesi Kemalpaşa Mahallesinde Tarihi Eser kaçakçılığına adı karışan 14 kişiden 7’si tutuklandı.

CEYHAN BELEDİYE MECLİSİ MAYIS AYI TOPLANTISINI YAPTI

ceyhan-belediye-meclisi-mayis-ayi-toplantisini-yapti Ceyhan Belediye Meclisi, 5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 20. maddesi gereği 2019 yılı Mayıs ayı olağan toplantısını Belediye Başkan vekili Gürsel İlci başkanlığında gerçekleştirdi.

Belediyedeki tasarruf tedbirlerini kendisi için de uyguladı

belediyedeki-tasarruf-tedbirlerini-kendisi-icin-de-uyguladi Soner Çetin ABD programını iptal etti

Yaşlı adamı otobüsten atan şoföre ceza yağdı

yasli-adami-otobusten-atan-sofore-ceza-yagdi Başkan Zeydan Karalar, “Yaşlı bir insanın otobüsten atılması kabul edilemez.”

NEDEN “LİYAKATLA” DEĞİLDE “MÜLAKATLA” ?

neden-liyakatla-degilde-mulakatla- İyi Parti Adana Milletvekili İsmail KONCUK, yerel seçimlerden önce bir televizyon programına katılan, Tarım ve Orman Bakanı Sayın Bekir PAKDEMİRLİ’ nin açıklamalarını meclise taşıdı. Sayın Bakan,

-Seyhan’ın ilk iftarına Karalar ve Akay birlikte katıldı

-seyhanin-ilk-iftarina-karalar-ve-akay-birlikte-katildi -Seyhan’ın ilk iftarına Karalar ve Akay birlikte -Seyhan’ın ilk iftarına Karalar ve Akay birlikte katıldı -Seyhan’ın Geleneksel İftar Sofrakatıldı -Seyhan’ın Geleneksel İftar Sofrası

CTO, TOBB 75. Genel Kuruluna katıldı

cto-tobb-75-genel-kuruluna-katildi CTO, TOBB 75. Genel Kuruluna katıldı

BAŞKAN KOCAİSPİR MUHTARLARLA İFTAR YAPTI

-baskan-kocaispir-muhtarlarla-iftar-yapti KOCAİSPİR: ''YÜREĞİR'DE YENİ BİR BAŞARI HİKAYESİ YAZACAĞIZ''

BAŞKAN KADİR AYDAR, HUZUREVİ İNŞAATININ İLK ETAP YIKIMINI GERÇEKLEŞTİRDİ

baskan-kadir-aydar-huzurevi-insaatinin-ilk-etap-yikimini-gerceklestirdi Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, şehrin ortasında bulunan ve atıl durumda kalan Huzurevi inşaatının ilk etap yıkımını gerçekleştirdi.

TRAFİK KAZAZEDELERİ SİGORTA ŞİRKEETLERİNİN İNSAFSIZLIĞINA MI TERKEDİLİYOR ?

-trafik-kazazedeleri-sigorta-sirkeetlerinin-insafsizligina-mi-terkediliyor- TRAFİK KAZAZEDELERİ SİGORTA ŞİRKEETLERİNİN İNSAFSIZLIĞINA MI TERKEDİLİYOR ?

ÇOK OKUNANLAR

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ