YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

GÜNCEL

YUMURTALIK MERKEZ CAMİSİNDE WC REZALETİ

yumurtalik-merkez-camisinde-wc-rezaleti YUMURTALIK MERKEZ CAMİSİNDE WC REZALETİ

Derya ve Sabri’nin mutlu günü

derya-ve-sabrinin-mutlu-gunu Onlar erdi muradına…

Yumurtalık Belediye Meclisi Şubat Ayı Olağan Toplantısını yaptı

yumurtalik-belediye-meclisi-subat-ayi-olagan-toplantisini-yapti Yumurtalık Belediye Meclisi Şubat Ayı Olağan Toplantısını yaptı

CEYHAN’IN BÜTÜN BİNALARI DENETLENECEK

ceyhanin-butun-binalari-denetlenecek Ceyhan Belediyesi, ilçedeki tüm binaların daha hassas bir şekilde denetlenebilmesi için Yapı Kontrol Müdürlüğü kuruyor.

Duran Sezik Ak Parti Yumurtalık İlçe Başkanlığına Aday Olduğunu Açıkladı

duran-sezik-ak-parti-yumurtalik-ilce-baskanligina-aday-oldugunu-acikladi Duran Sezik Ak Parti Yumurtalık İlçe Başkanlığına Aday Olduğunu Açıkladı

Çin de Görülen Korona Virüsü Aslında Amerika’nın bir Oyunumu?...

cin-de-gorulen-korona-virusu-aslinda-amerikanin-bir-oyunumu Çin de Görülen Korona Virüsü Aslında Amerika’nın bir Oyunumu?...

Ceyhan’da Akparti İlçe Başkanı Bünül’ün Şehit Aileleri üzerinden Fatura Vurgunu

ceyhanda-akparti-ilce-baskani-bunulun-sehit-aileleri-uzerinden-fatura-vurgunu- Ceyhan Belediyesi basın açıklaması ile geçmiş dönemde kesilen 690.426,74 TL tutarında 24 rant faturasını gözler önüne serdi.

EMBA Elektrik Üretim A.Ş. “Corona Virüsü” İle İlgili Açıklama

emba-elektrik-uretim-as-corona-virusu-ile-ilgili-aciklama Son günlerde ülkemizi ve bütün dünyayı alarm durumuna geçiren “Corona Virüsü” ile ilgili toplumu bilinçlendirme adına açıklama yapma gereği doğmuştur.

Bekir Nennioğlu’nun Mutlu Günü

bekir-nennioglunun-mutlu-gunu Adana Sağlık-Sen Şube Başkanı Bekir Nennioğlu’nun Biricik oğlu Kemal Nennioğlu, Gülsüm Sarıboğa ile dünya evine girdi.

600 bin liraya yaklaşan iddialarla ilgili olarak eski Başkanvekili Ali Alper Boydak ve İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül’ün adı geçiyor.

600-bin-liraya-yaklasan-iddialarla-ilgili-olarak-eski-baskanvekili-ali-alper-boydak-ve-ilce-baskani-muhammed-islam-bunulun-adi-geciyor 600 bin liraya yaklaşan iddialarla ilgili olarak eski Başkanvekili Ali Alper Boydak ve İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül’ün adı geçiyor.

Esendemir’le yola devam

esendemirle-yola-devam Çukurova Gazeteciler Cemiyeti 30.Olağan Genel Kurulu ÇGC Kültür ve Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi

CEYHAN BELEDİYESİ PARKE TAŞINDAN 1.5 MİLYON LİRA TASARRUF ETTİ

ceyhan-belediyesi-parke-tasindan-15--milyon-lira-tasarruf-etti CEYHAN BELEDİYESİ PARKE TAŞINDAN 1.5 MİLYON LİRA TASARRUF ETTİ

20 YIL SONRA YENİDEN UĞUR MUMCU İSMİ CEYHAN’DA YAŞAYACAK

20-yil-sonra-yeniden-ugur-mumcu-ismi-ceyhanda-yasayacak 20 YIL SONRA YENİDEN UĞUR MUMCU İSMİ CEYHAN’DA YAŞAYACAK

Sarıcam Belediyesinden Elazığ’a Deprem yardım konvoyları yola çıktı

saricam-belediyesinden-elaziga-deprem--yardim-konvoylari-yola-cikti Sarıcam Belediyesinden Elazığ’a Deprem yardım konvoyları yola çıktı

YÜREĞİR BELEDİYESİ DEPREMZEDELER İÇİN SEFERBER OLDU

yuregir-belediyesi-depremzedeler-icin-seferber-oldu BAŞKAN KOCAİSPİR: ''GÜN BİR OLMA GÜNÜ''

Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek'ten depremzedelere başsağlığı ve geçmiş olsun mesajı

adana-esob-baskani-nihat-sozutekten-depremzedelere-bassagligi-ve-gecmis-olsun-mesaji Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek: "Acımız büyük" "Deprem sadece Elazığ ve Malatya'yı değil, Türkiye'yi vurdu"

UĞUR MUMCU ÖLÜMÜNÜN 27 YILINDA CEYHAN ADD ŞUBESİ SALONUNDA ANILDI

ugur-mumcu-olumunun-27-yilinda-ceyhan-add-subesi-salonunda-anildi Usta gazeteci ve yazar Uğur Mumcu'nun ölümünün üzerinden tam 27 yıl geçti. 24 Ocak 1993 tarihinde suikaste uğrayan gazeteci, sevenleri tarafından özlemle Ceyhan ADD Şubesinde sevenleri tarafından anıldı.

Sugözü Köyü Çevreyi Koruma Dernek başkanlığına Süleyman Kırgıl seçildi

sugozu-koyu-cevreyi-koruma-dernek-baskanligina-suleyman-kirgil-secildi 19.Ocak Pazar günü saat:10.00 da Dernek binasında “Sugözü Köyü Çevreyi Koruma Derneği “Olağan Kongresi yapıldı.

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

MHP'DEN KİMİN YUMURTALIK İLÇE BAŞKANI OLMASINI İSTERSİNİZ

MHP'DEN KİMİN YUMURTALIK İLÇE BAŞKANI OLMASINI İSTERSİNİZ

Ankete Katıl Sonuçlar