YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

GÜNCEL

adana-esob-baskani-nihat-sozutek-hakan-denizliye-yapilan-silahli-saldiriyi-kinadi
baskan-topuz-denizlerdeki-plastik-kirliligine-el-atti
egemen-gazetesi-kurucusu-hakan-denizli-evinin-onunde-silahli-saldiriya-ugradi-
yusufun-yeri-kibris-cafeden-gazetecilere-iftar-yemegi
sehit-oguzhan-kamannin-cenazesi-kurtkulagi-mezarliginda-topraga-verildi
19mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-yumurtalik-ilcesinde-coskuyla-kutlandi
ceyhandaki-colyak-hastalarina-glutensiz-ekmek-ve-sutlac-dagitildi
ulu-onder-mustafa-kemal-ataturk-19-mayis-1919da-samsuna-cikmasi-millet-iradesine-dayanan-tam-bagimsiz-devlet-kurma-yolunda-atilan-ilk-adim-olmustur
baskan-aydar-turkiyenin-en-buyuk-serveti-genclerimizdir

Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek Hakan Denizli'ye yapılan silahlı saldırıyı kınadı

adana-esob-baskani-nihat-sozutek-hakan-denizliye-yapilan-silahli-saldiriyi-kinadi Adana ESOB Başkanı Sözütek: "Failler yakalanarak adalete teslim edilmeli"

Başkan Topuz Denizlerdeki Plastik Kirliliğine el attı.

baskan-topuz-denizlerdeki-plastik-kirliligine-el-atti Başkan Topuz Denizlerdeki Plastik Kirliliğine el attı.

Egemen Gazetesi Kurucusu Hakan Denizli, evinin önünde silahlı saldırıya uğradı.

egemen-gazetesi-kurucusu-hakan-denizli-evinin-onunde-silahli-saldiriya-ugradi- Egemen Gazetesi Kurucusu Hakan Denizli, evinin önünde silahlı saldırıya uğradı.

YUSUFUN YERİ KIBRIS CAFE'DEN GAZETECİLERE İFTAR YEMEĞİ

yusufun-yeri-kibris-cafeden-gazetecilere-iftar-yemegi YUSUFUN YERİ KIBRIS CAFE'DEN GAZETECİLERE İFTAR YEMEĞİ

Şehit Oğuzhan Kaman'nın Cenazesi Kurtkulağı Mezarlığında toprağa verildi

sehit-oguzhan-kamannin-cenazesi-kurtkulagi-mezarliginda-topraga-verildi Çanakkale 116'ncı Jandarma Eğitim Komutanlığı'nda acemi birliğinde geçirdiği kalp krizi sonucu şehit olan asker Oğuzhan Kaman, Adana'nın Ceyhan ilçesi Kurtkulağı Mahallesinde toprağa verildi.

19.Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Yumurtalık İlçesinde Coşkuyla kutlandı.

19mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-yumurtalik-ilcesinde-coskuyla-kutlandi Saat:09.00 da İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Hikmet Akdağ’ın Atatürk Anıtına Çelenk bırakmasıyla başladı. Aziz Şehitler için saygı duruşunun akabinde İstiklal marşı okundu. Kutlama Programının

Ceyhan’daki Çölyak hastalarına glütensiz ekmek ve sütlaç dağıtıldı

ceyhandaki-colyak-hastalarina-glutensiz-ekmek-ve-sutlac-dagitildi Başkan Zeydan Karalar, Ceyhanlı hemşehrileriyle birlikte çorba kaşıkladı

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkması, millet iradesine dayanan tam bağımsız devlet kurma yolunda atılan ilk adım olmuştur.

ulu-onder-mustafa-kemal-ataturk-19-mayis-1919da-samsuna-cikmasi-millet-iradesine-dayanan-tam-bagimsiz-devlet-kurma-yolunda-atilan-ilk-adim-olmustur Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkması, millet iradesine dayanan tam bağımsız devlet kurma yolunda atılan ilk adım olmuştur.

BAŞKAN AYDAR, “TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK SERVETİ GENÇLERİMİZDİR”

baskan-aydar-turkiyenin-en-buyuk-serveti-genclerimizdir Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı sebebiyle bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN KOCAİSPİR’DEN 19 MAYIS MESAJI

--baskan-kocaispirden-19-mayis-mesaji Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

karatas-belediye-baskani-necip-topuz-19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-dolayisiyla-bir-kutlama-mesaji-yayimladi- Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Ayhan Barut'tan 19 Mayıs kutlaması

ayhan-baruttan-19-mayis-kutlamasi "Ulusal Kurtuluş Mücadelemizin 100. yıldönümü ve bayramımız kutlu olsun"

Adana Milletvekili Orhan Sümer’dan 19 mayıs gençlik ve spor Bayramı kutlama mesajı

-adana-milletvekili-orhan-sumerdan-19-mayis-genclik-ve-spor-bayrami-kutlama-mesaji Ulusal bağımsızlığımızın ve kurtuluşumuzun başlangıcı olan 19 Mayıs’ın 100. yıldönümünü gururla kutluyoruz.

Seyhan Belediyesi iftar sofrasında 1.500 kişiyi ağırladı…

seyhan-belediyesi-iftar-sofrasinda-1500-kisiyi-agirladi Seyhan Belediyesinin düzenlediği geleneksel iftar etkinliklerine Emek Mahallesi’nde kurulan iftar sofrası ile devam edildi. Sema gösterisi ve çeşitli etkinliklerin yapıldığı programa 1.500 kişi katıldı.

CEYHAN NEHRİ KIYILARI BAKIMA ALINDI

ceyhan-nehri-kiyilari-bakima-alindi Ceyhan Belediyesi, Adana Büyükşehir Belediyesi ile Ceyhan Nehri kıyılarında çevre temizliği ve düzenlemesine başladı.

75 YILDIR DİNMEYEN ACI KIRIM SÜRGÜNÜ

75-yildir-dinmeyen-aci-kirim-surgunu 75 YILDIR DİNMEYEN ACI KIRIM SÜRGÜNÜ

Atatürk’ün 19.Mayıs 1919 Tarihinde Samsuna çıkışının 100’cü yılı nedeniyle Av. Rukiye Cinkılıç Ceyhan ADD. Salonunda Üyelere bir seminer verdi.

ataturkun-19mayis-1919-tarihinde-samsuna-cikisinin-100cu-yili-nedeniyle-av-rukiye-cinkilic-ceyhan-add-salonunda-uyelere-bir-seminer-verdi Atatürk’ün 19.Mayıs 1919 Tarihinde Samsuna çıkışının 100’cü yılı nedeniyle Av. Rukiye Cinkılıç Ceyhan ADD. Salonunda Üyelere bir seminer verdi.

Gazetecilerden Odabaşı'na ziyaret

gazetecilerden-odabasina-ziyaret Ceyhan Aktif Gazeteciler Derneği (CAGDER) Belediyeye Basın Müdürü olarak görevlendirilen Gazeteci Bahadır Odabaşı'yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.

Ceyhan Çakabey Mesleki ve Teknik Anadolu Denizcilik lise örgencileri yılın ilk tatbikatını yumurtalık limanında gerçekleştirdiler.

ceyhan-cakabey-mesleki-ve-teknik-anadolu-denizcilik-lise-orgencileri-yilin-ilk-tatbikatini-yumurtalik-limaninda-gerceklestirdiler----------------------------------- Ceyhan’da denizcilik alanında gemi makineleri dalı ve güverte dalı gemi yapım alanı ve gemi inşa ve yat inşa dallarında eğitim veren Ceyhan Çakabey mesleki ve Anadolu denizcilik lisesi okulu örgencileri

ÇOK OKUNANLAR

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ