YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Sağlıkçılar Yılın Yorgunluğunu gecede oynayarak attılar

saglikcilar-yilin-yorgunlugunu-gecede-oynayarak-attilar

Adana Sağlık-sen Şubesi Başkanı Bekir Nennioğlu ve Yönetiminin organize ettikleri sağlıkçılar Dayanışma,,Kaynaşma.,Moral ve Motivasyon gecesinde Adana sağlık çalışanları Panorama Park restorantta doyasıya eğlendiler.
25 Nisan 2019 Perşembe 21:36

 Adana Merkez ve ilçelerde bulunan Hastanelerde görevli doktor, hemşire, ebe ve personel Panorama Parkta düzenlenen moral gecesinde bir araya gelerek yoğun geçen bir yılın stresini attılar. Yaklaşık 1500 kişinin katıldığı yemekli gecede, Adana Sağlıksen Şubesi Başkanı, Nennioğlu tüm sağlık çalışanları personelleriyle yakından ilgilendi.

Adana Sağlık sen Şubesi Başkanı Bekir Nenioğlu gecede sağlık çalışanlarına karşı yaptığı konuşmasında; Adana da 7000 bin sağlık çalışanı üyeleri olduğuna vurgular yaptı ve doktorundan, en ufak birimde hizmet veren personeline kadar herkes çok yoğun bir sezon geçirdi. Hastalara her zaman en iyi sağlık hizmetini vermeye çalıştılar. Deneyimli personelimiz hastalarımıza en iyi şekilde yardımcı oldu. Bu kadar yoğun geçen bir sezon sonrasında bir gecede olsa stres atmak, eğlenmek, morel depolamak için tüm arkadaşlarımız için böyle bir gece düzenledik dedi.

Sağlıksen üyeleri gecenin ilerleyen saatlerine rağmen çökertme ve yöresel oyun havaları oynayarak doyasıya gecenin tadını çıkartmaya çalıştılar.


Haber okunma sayısı: 1343

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ