YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Sağlık-Sen Adana Şubesi 4. Dönem 1.Yıl değerlendirme, teşkilat toplantısında plaket takdim töreni düzenlendi.

saglik-sen-adana-subesi-4-donem-1yil-degerlendirme-teskilat-toplantisinda-plaket-takdim-toreni-duzenlendi

Sağlık-Sen Adana şubesi’ nde Bekir Nennioğlu ve yönetim kurulu üyelerinin son genel kurulda seçilmesinden sonra 1 yıllık görev süresinde Geçirilen sürenin muhakemesi teşkilat mensupları ile birlikte değerlendirildi.
09 Şubat 2020 Pazar 21:16

Programa Adana İl Sağlık Müdürü Dr .Ahmet ÖZER , Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Adnan Atılgan, Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Başkan Yrd. Dr. Reyhan MAZI, İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Nihat TAŞ, Çukurova Devlet Hastanesi Uzm. Dr. Akif KÜÇÜKCAN, Türkiye Şehitler ve Gaziler Vakfı Adana Şube Başkanı Uğur ÇİFTÇİ, Elazığ ve Malatya Depreminde görev alan UMKE ve 112 Ekipleri, Pozantı ilçesi çığ felaketin de görev alan UMKE personeli, teşkilat üyeleri ve çok sayıda sağlık çalışanı katıldı.

Program açılış konuşmasında Sağlık-Sen Adana Şube Başkanı Bekir NENNİOĞLU ‘’Saygıdeğer hazirun; hepinizin de bildiği gibi bundan tam 1 sene önce bu kutsal görevi uzun süre taşıyan arkadaşlardan teslim alarak yeni bir vizyon ve misyonla yola çıktık bugün itibariylada sene-i devriyemizi tamamladık.

Gönül isterdi ki bu günü büyük bir kutlama ile taçlandıralım ancak ne var ki ülkemizin son zamanlarda yaşamış olduğu önce Elazığ depremi, sonra Suriye'de kalleş Esed 'in haince şehit ettiği şühedamız, arkasına Van Bahçesaray çiğ felaketi ve en sonunda İstanbul'da yaşanan uçak kazasının yüreğimizde oluşturduğu acı ve kederin bugünümüzü hüzünlü geçirmemize vesile olduğunu söylemek istiyor um  neticesinde felaketlerde hayatlarını kaybeden şehitlerimize ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet yakınlarına sabırlar ve de başsağlığı diliyorum.

Kıymetli misafirler yüreğimde yaşadığım hüzünden dolayı fazla detaya girmeden büyütmeden 1 yıllık faaliyetlerimizi sizlere özetlemek istiyorum...Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar yıllarca nicelik tarafı ile uğraşılıp nitelik kısmına hiç öncelik verilmeyen sendika üyeliği yapma tarzı değiştirilmiş yeni yapılan her üye arkadaşımıza misyonumuz anlatılarak sadece sendikamıza fiziki olarak değil gönülden bağlılığı esas olarak alınmıştır.

Bunun yanında en başından beri süreci bütün kamuoyu önünde şeffaf olarak sürdürülen promosyon ihalesi sağlık müdürü Dr. Ahmet Özer ‘in önemli katkılarıyla muvaffakiyet ile sonuçlanmış bu şubemizin yerelde bugüne kadar kazandığı en büyük nakdi kazanımı olarak tarihe geçmiştir.

 

Cefakâr sağlık çalışanları yönetime gelmeden önce verdiğim vaatlerimden biri olan döner sermaye komisyonlarına bizzat katılıp 35 senelik idari tecrübemi sizlerin menfaatine kullanacağım sözümü komisyonlara katılıp dağıtılacak döner sermaye miktarını en tavanda verilmesi için yaptığım gayretlerim neticesinde tutma bahtiyarlığına ulaşmış olduğumu da buradan söylemek isterim.

Ayrıca bugüne kadar Beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan her zaman destekleyen Başkan vekilim Feridun Altıparmak,Başkan Yardımcılarım Ayşe Kolukırık, Ahmet Yönder, Abidin Aktaş, Fatih Akçal ve Aysel Dursun’a şükranlarımı sunuyorum.

Ayrıca her zaman teşkilatımızın yanında olan İlçe Temsilcilerimize, İşyeri ve Sendika Temsilcilerimize ve teşkilatımızın tüm mensuplarına teşekkür ederim diyerek sözlerini noktaladı.

 Programın devamında Elazığ ve Malatya Depremi ile Pozantı çığ felaketinde görev alan UMKE ve 112 personellerine teşekkür plaketleri takdim töreni düzenlendi. Ayrıca Acil Sağlık Hizmetlerinin organizasyonunda görev yapan , Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr.Adnan Atılgan,Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Başkan Yrd. Dr.Reyhan Mazı,İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr.Nihat TAŞ’ada  plaket takdimi yapıldı.

 


Haber okunma sayısı: 668

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER