YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Sağlık - Sen Adana Şube Başkanlığı“ Gazeteciler Günününde Basına Kahvaltı verdi.”

saglik---sen-adana-sube-baskanligi-gazeteciler-gunununde-basina-kahvalti-verdi-

21 Ekim Dünya Gazeteciler günü nedeniyle Adana basınının güzide temsilcileriyle bir araya gelen Sağlık Sen Adana Şubesi yönetimi olarak Adana Öğretmenevinde kahvaltılı toplantıda basın emekçilerinin gazeteciler gününü birlikte kutlayan Başkan Bekir Nenniğlu
24 Ekim 2019 Perşembe 22:33

 Sağlık - Sen Adana şubesi başkanı Bekir Nennioğlu ve yönetimi Adana öğretmen evinde basın emekçilerinin 

gazeteciler günü münasebetiyle kahvaltıda bir araya geldi. Başkan Bekir Nennioğlu, gazeteciler günü 

nedeniyle kahvaltıda gazetecilerle bir araya gelerek önce kahvaltı yaptılar ve ardından konuşma açılışıyla 

gününüz kutlu olsun dileklerinde bulundu. 

 Başkan Nennioğlu, kahvaltının ardından gazetecilere yönelik bir açılış konuşması yaparak konuşmasında ,

 

"Kıymetli Basın mensupları , Değerli misafirler ,Biz büyük bir aileyiz Sağlık Sen Adana şubesi olarak bu yılın başından itibaren yeni yönetimimiz ve ekibimizle Bölgemizdeki sağlık çalışanlarına hizmet etmeye başladık .Ben 30 küsür yılı aşkındır sağlık sektöründe çeşitli birimlerde sağlık Yöneticiliği yapmış biriyim. Sağlık da çalışanların dertlerini sıkıntılarını en yakından bilen ve yaşayan birisi olarak yönetimimize birlikte sağlık çalışanlarının sorunlarını sıkıntılarını dertlerini her zaman dinledik ve çözüm önerilerini yetkililere önerdik, başta sağlıkta şiddete uğrayan çalışanlarımıza ayrım yapmadan sahip çıktık ve avukatlık hizmeti verdik.

 

Sağlık Çalışanlarının memnuniyetini arttırmak için çaba sarf ettik, memnuniyeti 

arttırma çalışmaları yapan başta Balcalı Hastanesi Başhekimi olmak üzere diğer yöneticilere tebrik ederek başarılar diledik. Sağlık Çalışanlarının özlük haklarına sahip çıktık özellikle Döner Sermaye ek ödeme yönetmeliğinin miadını doldurduğunu ve yeniden ele alınması gerektiğini değişik platformlarda dile getirerek, bununla ilgili basın açıklamaları yaptık.

 

Sağlık çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu önem verdik özel günlerde geceler ve geziler düzenledik. Sağlıkçıların eğitimine özel önem verdik;Teşkilat eğitimleri yaptık,

 

Sağlık Kurumlarına kalifiye yönetici yetiştirmek için Türkiye’de bir ilk yaparak Sağlık-sen Akademi kurduk ve 2 Kasım 2019 tarihinde Sağlık Yönetimi Eğitimi proğramını başlatıyoruz.

 

Sağlık Sen'in Adana'daki bayrağını daha büyük yerlere asmak için büyük Çabalar sarf ettik ve sarf etmeye devam ediyoruz, nicelikten daha çok niteliğe önem vererek Sağlık çalışanına hizmete devam ediyoruz.

 

Bizim bütün çalışmalarımızı büyük bir özveri ile kamuoyu ile paylaşan fedakar, cefakar siz, Basın emekçilerinin gazetecilerin gününü tebrik ederiz."

Daha sonra karşılıklı soru cevap şeklinde gecti.

Basınımızın degerli mensuplarına teşekkür ediyorum. dileklerinde bulundu....

 


Haber okunma sayısı: 1054

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER