YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Özcan Bilgi Basın ve STK’larla Kahvaltıda Buluştu

ozcan-bilgi-basin-ve-stklarla-kahvaltida-bulustu

Özcan Bilgi Basın ve STK’larla Kahvaltıda Buluştu
28 Ekim 2018 Pazar 10:28

 YUM-DER Başkanı ,Ayas Marin Otel’in sahibi ve Ak Parti Yumurtalık Belediye Başkan aday adayı iş adamı Özcan Bilgi Ceyhan ve Yumurtalık’lı basın ,muhtar ve STK’larla kahvaltılı istişare toplantısı düzenledi.Ayas Marin Otel’de düzenlenen kahvaltıya Ak partili  belediye başkan Aday adayları da katıldı.

Özcan Bilgi  Ak parti’den Yumurtalık belediye başkan aday adaylığını da  açıkladığı etkinlikte  projelerinden de bahsetti.Kahvaltının  birlik ve beraberlik amacıyla gerçekleştirildiğini vurgulayan Bilgi duygularını şöyle ifade etti.

Bu kutlu yolda belediyecilik anlamında sayın Cumhurbaşkanımızın sosyal belediyecilik ve gönül belediyeciliği önerisiyle yola çıktık bu bağlamda Belediyecilik sadece alt yapı üst yapı yapmak değildir.Bunu farklılaştırmak için aday adaylarıyla hep beraber bir yola çıktık.Kim aday olursa olsun hep birlikte yürüyeceğiz.Ak belediyeciliğin ilçemize farklı bir renk getireceği düşüncesindeyiz.Ak parti’nin her il de ve ilçede farklılık oluşturabileceğini biliyoruz.Belediye başkan adayımız öncelikle mütevazi olmalı liyakat sahibi,sadakatli, genç, dinamik ve adil olmalı halka inmeli halkı kucaklamalıdır. Hepimize çok iş düşüyor.Halkla beraber olup onların dertlerine ortak olmalıyız onlarla sevinmeli onlarla üzülmeliyiz.Mahalle mahalle sokak sokak gezerek her partiden oy istemeliyiz.Yumurtalık’ın geleceği için hep beraber koşturacağız.Dedi.

“Güçlü Projelerimizle Geliyoruz”

Ak Parti Yumurtalık Belediye başkan aday adayı Özcan Bilgi konuşmasında gerçekleştireceği projelere de değindi.İstihdamın arttıracak ilçenin ekonomik olarak ilerlemesini sağlayacak büyüyüp gelişmesine katkı sunacak projelerinin olduğunu ifade eden  Bilgi 5 yıldızlı otellerin  teşvik edilerek  marina yatırımını hızlandıracağız.Tarım projelerimiz çiftçimizin destekçisi olacağız. Bu vesileyle çok değerli muhtarlarımıza STK larımıza ve basınımızın güzide mensuplarına bu etkinliğimize katıldıkları için Teşekkür ediyorum.Dedi 

 

 

 

 


Haber okunma sayısı: 530

Haberin etiketleri:

1
ORHAN USTA


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ