YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

MUHTAR ADAYINDAN 29 EKİM KONSERİ

muhtar-adayindan-29-ekim-konseri

Yumurtalık –Akdeniz Mahallesi Muhtar adayı Duran Çay Yumurtalık ilçesinin Akdeniz mahallesinde Halka açık 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla gece konseri düzenledi.
29 Ekim 2018 Pazartesi 13:37

 Mahalli sanatçıların sahne aldığı 29 Ekim Konserinde bir konuşma yapan Akdeniz Mahallesi Muhtar adayı Duran Çay; daha muhtar seçilmeden Akdeniz Mahallesindeki öğrencilere kırtasiye yardımı yaptıklarını, Ramazan ve bayram kolileri dağıttıklarını ve yine aşure ayı dolayısıyla Mahallede aşure etkinliği düzenlediklerini hatırlattı. 2019 Mart ayında yapılacak muhtarlık seçimlerinde eğer beni tercih edip Muhtar yaparsanız hizmetlerimiz daha da artarak devam edecektir. Bu etkinliklerin bir başlangıç olduğunu bilmenizi de istiyorum ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınızı kutlar iyi eğlenceler dilerim dedi.

Havai fişek gösterilerinden sonrada eğlenmeye devam eden Mahalle Halkı Sanatçı Tuncay Karabay, Zeynal Kuşçu ve Dilek Köngeç’in güzel şarkı ve türküleri ile adeta coştular ve bol bol oyun oynayan davetliler gecenin tadını çıkarırken renkli anlar da yaşandı.


Haber okunma sayısı: 617

Haberin etiketleri:

1
ORHAN USTA


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ