YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Kaymakam Esnaflara maske dağıttı

kaymakam-esnaflara-maske-dagitti

Adana’nın Yumurtalık İlçesinde Kaymakam Hasan Hüseyin Vural İlçede Çarşı Esnaflarını ziyaret etti ve esnaflara maske dağıttı.
14 Mayıs 2020 Perşembe 22:10

 Ramazan da çarşı esnaflarını tek tek ziyaret eden Kaymakam Vural Özellikle Berber, Kuaför Salonları ve Gıda ürünü satan Marketleri Korona Virüs Salgını ile ilgili hijyen kurallarına uyulup uyulmadığını kontrol etti. Berber ve kuaförlere devletimizin uygulanmasını istediği önlük giyme, maske takma ve içeride bir kişi varken ikinci bir kişiyi almamaları konusunda çok dikkat etmelerini önerdi.

Yumurtalık Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Atölyesinde gönüllü öğreticiler tarafından imal edildiği belirtilen maskeler ilçe kaymakamlığına teslim ediliyor ve daha sonra Kaymakam Vural Vefa Sosyal Destek Ekibiyle birlikte bizzat kendisi Pazaryeri Esnafı, Çarşı esnafı ve Resmi kurumlara dağıtılıyor.

Berber ve Kuaförlere 4 ‘er paketten 40 tane şeklinde dağıtımı yapılan 3.Bin adet maskenin gün içerisinde tüm esnaflara dağıtımı gerçekleştirilirken Kaymakam’a Zabıta Müdürü Mustafa Seyhan’ da eşlik etti.

 


Haber okunma sayısı: 15241

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER