YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Kanlı'dan “Şaşalı Adaylık açıklaması”

kanlidan-sasali-adaylik-aciklamasi

Kanlı'dan “Şaşalı Adaylık açıklaması”
05 Kasım 2018 Pazartesi 16:03

 Chp'den Ceyhan Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Selçuk Kanlı, adeta 'Geliyorum' dedi. 

Yaklaşan yerel seçimler için aday adaylarının ortaya çıkmaya başladığı şu günlerde, Selçuk Kanlı Cumhuriyet Halk Partisi'nden Ceyhan Belediye başkan aday adaylığını ilçe binası önünde düzenlediği programla duyurdu. Yüzlerce kişiyle birlikte aday adaylığını açıklayan Kanlı, 31 Mart'ta CHP'nin bayrağını Ceyhan Belediyesine dikeceklerini söyledi.

Organizasyonun çok mükemmel olduğu açıklamada, kokteyil masaları ile Açıkhava toplantısı süsü verilen sahada konuklar için çay ve Kahve stantları kurulmuş, Konuşma Diksiyonu güzel bir bayanın sunuş yapması izleyicileri memnun ederken kurulan platform da Kanlının diğer CHP a.adaylarını yanına davet etmesi partililer tarafından ayakta dakikalarca alkışlandı.

ADAY GİBİ KARŞILANDI, YÜZLERCE KİŞİ KATILDI

'Halk Adamı' sloganıyla siyasi arenada yer alan Kanlı'nın adaylığı CHP tabanında ve sol kesimde heyecan yarattı.CHP İlçe binası önünde yüzlerce kişinin katıldığı programda aday adaylığını açıklayan Selçuk Kanlı, "Hep birlikte daha sosyal, daha yaşanabilir bir şehir oluşturabilmek için adayım. Kazanan Selçuk Kanlı değil, kazanan Ceyhan olması için aday oluyorum" dedi.

ADAY ADAYLARINDAN KANLI'YA DESTEK

CHP Ceyhan Belediye başkan aday adayları Hüseyin Cerit, Mevlüt Tosun, Kadir Aydar, Saim İnce ve ilçe Başkanı Ayhan Bitirgeç ile el ele tutuşarak katılımcıları selamlayan Başkan Adayı Kanlı, "Bugün aramızda sadece CHP'liler yok, MHP, AK Parti, HDP, İşçi Partisi ve farklı partilere oy vermiş çiftçi, emekli, esnaf, emekçi ağabeylerimiz, ablalarımız var, kısaca burada Ceyhan var. Kimseyi ötekileştirmeden, din, dil, ırk, inanç ayırımı yapmadan herkesi kucaklayıp 31 Mart akşamı yaşanabilir bir Ceyhan için biriz, beraberiz" dedi.

Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Kanlı, "Ceyhan'ı dünya tanıyor ancak bir de gelin Ceyhan'da yaşayanlara sorun. Yolları bozuk, kaldırımları düzensiz, çarpık kentleşme, esnafı sıftah yapmadan kepenk kapatan, gençleri işsiz, çiftçisi huzursuz, işadamı tedirgin. Oysa Ceyhan'ım bunu hak etmiyor. Çiftçiye, işçiye, işsize, esnafa umut olmak için, Ceyhan'ı daha yaşanabilir, şeffaf bir anlayışla yönetmek için el ele hep birlikte Ceyhan'ı yöneteceğiz" dedi.

'CEYHAN ÖZÜNE DÖNMEK İSTİYOR'

Başkan adayı Selçuk Kanlı'nın aday adaylığı açıklaması adeta adaymış havasında geçti. Kanlı'nın adaylık açıklamasına partili partisiz yüzlerce kişinin katılması, "SOL'un kalesi olan Ceyhan eski günlerine dönmek istiyor" yorumlarına neden oldu.


Haber okunma sayısı: 598

Haberin etiketleri:

1
ORHAN USTA


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ