YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

İYİ PARTİ ADANA MİLLETVEKİLLERİ “KONÇUK VE ÇULHAOĞLU YUMURTALIK’TA ESNAF ZİYARETİNDE BULUNDULAR.”

iyi-parti-adana-milletvekilleri-koncuk-ve-culhaoglu-yumurtalikta-esnaf-ziyaretinde-bulundular

İYİ PARTİ ADANA MİLLETVEKİLLERİ “KONÇUK VE ÇULHAOĞLU YUMURTALIK’TA ESNAF ZİYARETİNDE BULUNDULAR.”
24 Eylül 2018 Pazartesi 22:19

 İyi Partinin Adana Milletvekilleri İsmail Kocuk ve Metanet Çulhaoğlu Yumurtalık’ta bir takım esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Şehir Merkezinde Meşhur Efsane Tatlıcı Beko dayının oğlu Mustafa Öksüz’ün tatlısını tatmadan gitmeyen Milletvekilleri Metanet Çulhaoğlu Tezgahın başına geçerek vatandaşlara kendi elleriyle tatlı ikramında bulundu.

Balıkçı esnaf ve Kahvehanesinede ziyarette bulunan vekiller balıkçıların sorunlarınıdinlediler.Turol Balıkçılarına ayrıcalık yapıldıgını söyleyen balıkçı vatandaşlar 2 milden 5 mile çıkarılan  turol avlanma sahasının balıkçılığı bitirme noktasına getirdiğni ve 6 metreden küçük teknelere mazot kdv desteğinin yapılmagını ve Turolcuların kıyı sahillere kadar gelerek avlarına zarar verdiğini iddia ettiler.

Vatandaşlar Yumurtalık’ta çeşmelerden su akmadıgını ve Aski’yi vekillre şikayet ettiler.İyi Parti Adana Vekilleri ise Mart ayında seçim yapılacagını hatırlattılar.

İyi Parti Yumurtalık İlçe Başkanı Mustafa Erzin Vekillerimizin sık sık ilçeye gelerek sorun dinlediğini  ve vatandaşların memnuniyet duydugunu ifade etti.


Haber okunma sayısı: 1376

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ