YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Hasat Dizisi Yönetmeninden Yumurtalık Haber’e Ziyaret

hasat--dizisi--yonetmeninden--yumurtalik--habere--ziyaret-

Çekimleri Adana’da devam eden Hasat internet dizisinin yönetmeni Umut Bekler gazetemizi ziyaret etti.
02 Mayıs 2018 Çarşamba 18:05

 Dizinin aynı zamanda Başrol oyuncusu ve senaristi de olan Bekler 1 ay sonra youtube de yayınlanacak olan Hasat dizisi hakkında gazetemize açıklamalarda bulundu.

50 kişilik bir ekibin dizide rol alacağını ifade eden Bekler Hasat dizisinin tarzı macera, aşk ve aksiyon olacak. İyiyle kötünün karanlıkla aydınlığın mücadelesi yer alacak dedi. Bekler dizinin ayda bir youtubede yayınlanacağını söyleyerek amacımız Adanamızı ve ilçelerimizi tanıtmak tarihsel ve kültürel değerlerini aktarmak çocuklarımızın aileleriyle izleyebileceği bir yapım hazırlamak dedi.

Bekler sözlerine şöyle devam etti.Adana’nın ilçelerinde de özellikle memleketim Ceyhan ve Yumurtalıkta da’da çekimler yapmak istiyoruz.Eğer esnaflarımızdan ve işletmecilerimizden destek  görürsek sponsor olurlarsa çekimlerimizi mekanlarında yapabiliriz.Ben Ceyhan’lı bir kardeşinizim.Bu dizinin çekimlerini Ceyhan ve Yumurtalık ta da yapmak istiyorum fakat esnafımızın ve idarecilerimizin  bize destek olması gerek dedi.

Dila hanım, Karagül, Görüş günü kadınları, Emanet, Patron mutlu son istiyor ,Adanalı ,Meryem gibi dizilerde rol aldığını ifade eden Ceyhanlı yönetmen Bekler şu an da Aşk ve Mavi dizisinde rol aldığını ve Ürgüp’de ki çekimlere katıldığını söyledi.Yumurtalıklı hemşirelerime buradan sizler kanalıyla kucak dolusu selam göndermek istiyorum dedi.

 


Haber okunma sayısı: 1146

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

ZEYTİNBELİ MAHALLESİNDE KİMİN MUHTAR OLMASINI İSTERSİNİZ

Ankete Katıl Sonuçlar