YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Gülce Rahime ve Mehmet'ın mutlu günü

gulce-rahime-ve-mehmetin-mutlu-gunu

Gülce ve Mehmet’in nikanlarını Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar kıydı.
17 Haziran 2019 Pazartesi 16:59

 Yumurtalık Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Salih Özkan’nın oğlu Mehmet Özkan ile Gülce Rahime Savaş dünya evine girdi.

Bedriye-Salih Özkan çiftinin oğlu Mehmet Özkan ile Cennet-Sezgin Savaş çiftinin kızları Gülce Rahime Savaş River Side Kır Düğün Salonunda dillere destan bir törenle hayatlarını birleştirdiler.

Düğünün ev sahipliğini üstlenen Baba Salih Özkan ve eşi Bedriye Özkan, davetlilerle yakından ilgilenirken, alkışlar ve konfetiler eşliğinde piste giren giren genç çiftin mutlulukları gözlerine yansıdı.

Mehmet-Gülce Rahime çifti açılış dansının ardından konukları tek tek ziyaret ederek mutluluklarına ortak oldukları için misafirlere teşekkür ettiler.

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik ve Salih Özkan’ın Aile dostları Genç çiftleri mutlu gününde yalnız bırakmadı. Özkan ve Savaş ailelerini tebrik eden Başkan Aydar ve Başkan Filik, Rahime-Mehmet Çiftine bir ömür boyu mutluluk dileklerini ilettiler.Düğün Pastasını Kesen Savcı Damat Önce Gelin hanıma ikram etti ve Öğretmen Gelin Gülcede Damata yaş pasta ikrak etti. Çok sayıda davetlilerin katıldığı düğünde bol bol halay çekildi. Kuşak törenin ardından gelin ve damat yeni evlerinin yolunu tuttular.

 


Haber okunma sayısı: 1482

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ