YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Gazetecilerden Odabaşı'na ziyaret

gazetecilerden-odabasina-ziyaret

Ceyhan Aktif Gazeteciler Derneği (CAGDER) Belediyeye Basın Müdürü olarak görevlendirilen Gazeteci Bahadır Odabaşı'yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.
17 Mayıs 2019 Cuma 08:42

 Ceyhan'da 15 gazetenin üye olduğu Ceyhan Aktif Gazeteciler Dernek Başkanı İzzet Aydemir, yönetim kurulu ve üye gazete sahipleri Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar tarafından Belediye Basın müdürlüğüne getirilen Bahadır Odabaşı'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

AYDEMİR: KADİR AYDAR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Her zaman meslektaşlarının yanında olup desteklerini esirgemeyeceğini belirten Dernek Başkanı İzzet Aydemir; "A Takımını yavaş yavaş oluşturan Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, belediye basın müdürlüğüne meslektaşımız Bahadır Odabaşı'nı getirmesi, Ceyhan Belediyesinde bir ilk oldu. Daha önce içimizden hiçbir gazeteci arkadaşımız müdür yapılmamışken, o makamda oturacak müdür, gazeteciler ile belediye arasında köprü olacak ve dengeyi sağlayacak kişi olması nedeniyle Bahadır Odabaşı arkadaşımızın bu görevi layıkıyla yapacağına inancımız tamdır. Aynı zamanda Ceyhan Aktif Gazeteciler Derneğimizin üyesi olan Bahadır Odabaşı arkadaşımıza yeni görevinde başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

ODABAŞI: BİRLİKTE CEYHAN İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Ceyhan Belediyesi Basın Müdürü Bahadır Odabaşı ise; "Dernek Başkanımız İzzet Aydemir ve derneğimizin üyeleri olan meslektaşlarıma desteklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Görev aldığım süre boyunca hiç birinizi hayal kırıklığına uğratmayıp görevimi layıkıyla yerine getirmeye çalışacağım. Belediye ve basın mensupları arasında köprü kurmak aslında Belediye Basın Müdürünün asi görevidir. Bana görevi layık gören Belediye Başkanımız Sayın Kadir Aydar'a, ilk günden bu yana yanımda olan gazeteci arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.  Ceyhan için birlikte çalışacağız. Ziyaretlerinden dolayı tüm meslektaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum

Haber okunma sayısı: 213

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER