YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

GAZETECİ EMRAH’IN MUTLU GÜNÜ

gazeteci-emrahin-mutlu-gunu

Çukurova Gürses Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Emrah Öztoprak ve Sultan Yıldırım İzmir Karabağlar semti “Sevgi Müzikhol Düğün Slonu” ve Ceyhan “River Side Kır Düğün Salonunda” yapılan düğünlerle dünya evine girdiler.
18 Eylül 2017 Pazartesi 20:57

 4.Eylül 2017 Pazartesi saat:19.30 İzmir Karabağlar Semti Bozyaka da bulunan” Sevgi Mizikhol Düğün Salonunda yapılan görkemli düğünde davetliler Bol bol Kayseri havaları eşliğinde oyun oynadılar. Gelinin Dayılarının Kayserili ve müzisyen olması dolayısıyla Düğün daha farklı bir atmosferde İç Anadolu Müzikleriyle renkli görüntülere sahne oldu. Damat ve Gelin pastaları kestikten sonra birbirlerine yedirdiler. Yapılan kına merasiminden sonra Gelinin Kuşağını Abisi Dr. Metin Kaya bağladı. Duygulu ve hüzünlü geçen kuşak töreninden sonra Hatıra fotoğrafları çekildi.

DÜĞÜN SALONU ÇİCEK BAHÇESİNE DÖNÜŞTÜ

2.ci düğün 9.Eylül Cumartesi akşamı ” River Side”Ceyhan Nehri Kıyısında kır düğününyle taçlandırıldı. Ceyhan’nın ünlü çicekcisi Bekir Uzer Sabahtan Akşama kadar Gazeteci Emrah’ın düğününe çiçek hazırladı. Düğün Salonu Çiçek Bahçesine dönüştü.Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik,CTO.Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can,Adana Çukurova Gazeteciler Cemiyet Başkanı Cafer Esendemir,Ceyhan ADD.Şebesi Başkanı Mehmet İnce Korkmaz,Yumurtalık Esnaf Odası Başkanı Mustafa Denizhan Türker,Vatan Partisi Seyhan İlçe Başkanı Halil Kaymaz,Vatan Partisi Ceyhan İlçe Başkanı Saçit Ata,Yumurtalık Platform Başkanı Şaban Yetkin,Ceyhan Şehit Aileleri Dernek Başkanı Ayşe Muhacir,Ceyhan Gazeteciler Dernek Başkanı Şahin Özer,Cağder-Ceyhan Aktif Gazeteciler Dernek Başkanı İzzet Aydemir ve Stk temsilçilerinin yanında çok sayıda davetliler katılıldılar.

 Cevre ve Şehircilik eski Bakanı Adana Milletvekili Fatma Gül Demet Sarı, Adana Milletvekili İbrahim Özdiş,Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü,Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar,Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin,Sarıcam Belediye Başkanı Bilal Uludağ,Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alp Boydak,Aski Gn. Müdürü Hüseyin Obrukcu,Ceyhan chp İlçe Başkanı Kadir Aydar,Ceyhan Ziraat Odası Başkanı Muhammed Bulut,Yumurtalık Ziraat Odası Başkanı Erdinç Altıok,Yumurtalık Esnaf  ve sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Denizhan Türker,Ceyhan add.Başkanı Mehmet İnce Korkmaz,Ceyhan Gazi ve Şehit Aileleri Dernek Başkanı Ayşe Muhacir,Ceyhan Baro Temsilçisi Öznur Özbek,Ceyhan Akparti İlçe Başkanı Süleyman Ulu,Sağlıksen Adana Şube Başkanı Recep Kurum,Vatan Partisi Ceyhan İlçe Başkanı Sacit Ata,Sağlık sen Adana Şube Başkan Yardımcısı Hacı Veli Kanar,Akyuva Mahalle Muhtarı ve Yumurtalık Muhtarlar Dereği Başkanı Aynur Gökalp,İş Bankası Çamlıyol Şubesi Müdiresi Yasemin Koruyucu,Yumcev-İsmail Atabey,Hira Doğalgaz,İnan Yapı Murat İnan,Celal Akğün,Önükler Motorlu Araçlar AŞ.Pikasso AVM,Ali Yetiş,Aski Basın yayın müdürü Bekir Uzel çicek gönderirken Chp’nin kuruluş yıl dönümü Yılmaz Güney Etkinlikleri nedeniyle Adana Milletvekili İbrahim Özdiş,Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar,Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin çicek gönderdiler.

Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Fatma Gül Demet Sarı,Adana Milletvekili Necdet Ünüvar,Adana Milletvekili Tamer Dağlı,Adana Milletvekili Talip Küçükcan,Adana Milletvekili İbrahim Özdiş,Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy,Müteahit iş kadını Serpil Dace Kutlama tebrikleri gönderdiler. 500 kişilik kır düğün Salonuna Gelin ve Damat konpetilerle karşılanırken pistte dans ettiler.Dans ve oyun havalarından sonra gelin ve damat birbirlerine pasta yedirdiler.

EĞE ZEYBEK OYUNU GIPTAYLA İZLENDİ

Denizli Acıpayam’dan Gelen Özel konuklar İbrahim-Serhat ve Hanım Özen,Çivril’den Aygül Sarraf Düğün pistinde Kerimoğlu efe zeybek oyununu oynadılar.Acıpayam yöresine ait Gayduru Guppak Cemilem hareketli oyunları ile  Çukurovada, Eğe Bölgesinin havası konuklar tarafından gıptayla izlendi.


Haber okunma sayısı: 1263

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ