YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Flaş Haber: FİLİK ”KOLTUGUNU DEVRETTİ”

flas-haber-filik-koltugunu--devretti

Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş 23.Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocuk Bayramı Dolayısıyla Belediye Başkanlığı Makamını öğrenci Rüzgâr Yağız Aksak’a devretti.
23 Nisan 2019 Salı 22:32

 Belediye Başkanlığı koltuguna oturan Rüzgar Yağız  adeta büyümüşte küçülmüş gibi sözler sarfetti.5 yıllığına seçilen başkanlar koltugun hakkını vermeliler M.Kemal Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı kalarak  kişisel çıkarları için değilde halkın çıkarları için kullanmalı dedi.

Kültürel çalışmaların arttırılması için gençlere daha çok önem verilmeli ve bir sinema salonu,bir Anfibi tiyatro salonu,bir düğün salonu yapılmalı diye sözlerini sürdürürken Mevcut Başkan Filik’e dönerek ben büyüdüğümde ileride belediye başkanı olduğumda bana neler önerirsiniz sorusunu yöneltti.Gazetecilerin yerel basınla ilğili ne yaparsınız sorusu karşısında;Gazeteciler başkanın kişilikleri ile değilde yaptıgı hizmetlerle haber yapmalıdırlar dedi.

Milli Eğitim Müdürü Mustafa Emre’de törende yaptıgı konuşmasında gençlerimiz büyüdüğünüzde çok güzel makalara oturursunuz temennisinde bulundu.

 


Haber okunma sayısı: 742

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ