YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

FİLİK’İN 4,5 YILDA TEK İCRAATI ”AĞAÇ KATLİAMI YAPMAK”

filikin-45-yilda-tek-icraati-agac-katliami-yapmak

Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik 2014 Mart ayında ilk seçildiği günde Yumurtalık Plajı ve Zeytinbeli Plajındaki Ağaçları katlederek işe başlamıştı. Şimdi Yolcu olduğunu sezmiş olmalı ki gider ayak bir ağaç katliamına daha tanık oluyoruz.
24 Ekim 2018 Çarşamba 09:37

 Aday gösterilmeme korkusuyla Ankara yollarını arşınlayan Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik Ankara’yı bekleye dursun. Yumurtalık Belediyesinde başıboşluk almış başını gidiyor. Amir işçi hiyerarşisi tamamen yok olmuş.

Yumurtalık Belediyesinde Süreyya Sinim adlı bir işci Türkeş Filik’in yokluğunda ve amir pozisyonundaki kişileri takmadan izin almadan yanına arkadaşlarını da alarak hadi biraz eğlenelim edasıyla Vatandaş hukukunu hiçe sayarak Belediye araçları ile ağaç katliamı yapmaya karar verirler. Ağaç katlederken işçiler arasında tartışma çıkar. Sanki 30 yıllık ağaçlar sahipsizmiş ve ganimet bulmuşlar gibi şu senin kışlık yakacağın bu benim kışlık yakacağım anlaşmazlığı yaşanırken olacak ya mal sahibi üzerlerine gelir.

Mal sahibi Türkeş Filik’i aradığında vallahi benim haberim yok kimseye de talimat vermedim der.Yine mal sahibi  Kademe Müdürü Hikmet Çekin’i aradığın da o da vallahi haberim yok der.Yumurtalık Belediyesinde çalışan bu  işçi kafasına göre vatandaş hukukunu  yok sayarak kafasına göre maceraya girişmesi karşısında Türkeş Filik ne yaptı.şu ana kadar çıt yok.Arife tarif gerekir mi işte Yumurtalık Belediyesinde başı boşluğun tipik bir örneği.

 

 

 


Haber okunma sayısı: 1420

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • başlık ve içerik farklı

    Misafir: haberde de belirttiğiniz üzere bir personelin bireysel olarak yaptığı bir hatayı nasıl kurum amirine mal dersiniz. habercilik bu mu. ısmarlama hatta direk başkası tarafından yapılmış bir haber. başka şeylerle gelin bu tutmaz 24 Ekim 2018 09:56

  • başlık ve içerik farklı

    Misafir: :))) 24 Ekim 2018 10:34

  • başlık ve içerik farklı

    Misafir: ????? 24 Ekim 2018 10:35

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ