YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

EFSANE MÜDÜR YUVAYA DÖNDÜ

efsane-mudur-yuvaya-dondu

EFSANE MÜDÜR YUVAYA DÖNDÜ
14 Şubat 2020 Cuma 10:31

 Yumurtalık İlçesinde 11 yıl İlçe Milli Egitim Müdürlüğü yapan gerek hizmetleri ve gerekse sosyal ilişkileri ile halkın gönlünde taht kuran efsane Müdür Mustafa Özkan Yumurtalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne tekrar atandı.

Disiplinli çalışmayı kendine ilke edinen Özkan Döneminde İlçe dışından öğrenim görmek için Yumurtalık İlçesine gelen öğrenci sayısındaki artış ve okullardaki Eğitim ve Öğretimin kalitesinin yüksekliği daha sonra Özkan’ın ilçeden ayrılmasıyla farkındalıgı hissedilmişti.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yaptığı 11 yıl süre içerisinde hep siyasete mesafeli duran ve özellikle siyaset ağırlıklı görev anlayışından uzak duran bir yapıda hizmet veren Özkan vatanına milletine sadık, ülkesini seven insanlar yetiştirilmesi için büyük gayretler göstermiştir.

Yumurtalık’a bir “Anadolu Meslek Lisesi” Kazandırılması projesi için büyük çabalar harcamış ve belli bir yol kat ettikten sonra ne yazık ki bu projesi de yarım bırakılmıştır.

Özkan’ın Milli eğitimdeki kariyer ve yükselişleri onun üretken yapısı ve tırnakları ile kazıyarak bir yerle gelmesi ve tepeden inme değil de her bölümün eğitimini kursunu alarak merdiven basamaklarını arşınlayarak hak ettiği yerlere gelmesini bilmıştır.Öğretmenlik ve Bitlis İlinin Hizan İlçesinde İlçe Milli Eğitim Şube müdürlüğü görevini başarılı bir şekilde yürütürken 2003 yıllarında Yumurtalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan ve 11 yıl dolu dolu hizmetlerinden sonra.2014 yılında Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğünde 5,5 yıl “Eğitim Uzmanı” olarak görevini başarıyla yürüttü. Tecrübeli idareciliği. 2020 Şubat ayında tekrar eski görev yaptığı Yumurtalık İlçesine İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak tekrar atanmasında büyük etken olmuştur.

Yumurtalık İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak bir zamanlar büyük hizmetler veren Sodes projelerinde başarılara imza atan ve taraflı tarafsız herkesin saygısını kazanan Tarsus doğumlu Mustafa Özkan evli ve üç çocuk babasıdır.

Yumurtalık Yerel Basını adına İlçemize tekrar atanan Tecrübeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özkan’a başarılar dileriz.


Haber okunma sayısı: 1013

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER