YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Doğu Akdeniz Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Adana’da hizmet vermeye başladı.

dogu-akdeniz-esnaf-ve-sanatkrlar-kredi-kefalet-kooperatifi-adanada-hizmet-vermeye-basladi

Doğu Akdeniz Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Adana’da hizmet vermeye başladı.
08 Mart 2017 Çarşamba 21:27

  Önceki yıllarda “ Yeni Yumurtalık Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi” olarak Yumurtalık ‘ta hizmet  veren  ve isim değişikliği ile Adana’da Baraj yolunda hizmet vermeye başlayan.  “Doğu Akdeniz Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Adanalı ve Yumurtalıklı esnafların Kredi ihtiyaçlarının karşılanması noktasında hizmet sunmaya Adana Merkez Şubesinde devam edeceği kaydedildi.

Doğu Akdeniz Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Koperatif Başkanı Sami Karnas Adana Genelinde Yayın yapan “Çukurova Gürses Yerel Haber Gazetesine” yaptığı açıklamada;

Üyelerimize daha verimli hizmet sunabilmek için, iş yerlerini büyütme, geliştirme ve yeni iş yerleri açma niyetinde olan vatandaşlarımız için Kooperatif Merkezimizi Adana Baraj yolunda merkez ofisimize taşıdık ve faaliyetlerimize başladık. Hem Yumurtalık ilçemizdeki esnaf  üyelerimize hem’de  Adana içerisinden gelecek olan esnaf  üyelerimize hizmet vermeyi amaçladık. Esnaflarımıza 75,000 TL kadar kredi kullandırtma  imkânı sunmaktayız. Hükümetimiz tarafından tekrar  açılan KOSGEB kredileri de kooperatifimiz tarafından kullandırılmaktadır diyen Başkan Karnas; Esnafların Geleceklerinin daha hayırlı olması ve bol kazançlı helal para kazanmalarını cenabı Allahtan niyaz eyleriz dedi.


Haber okunma sayısı: 1633

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

ZEYTİNBELİ MAHALLESİNDE KİMİN MUHTAR OLMASINI İSTERSİNİZ

Ankete Katıl Sonuçlar