YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Çukurova Sağlık Yöneticleri Derneğinin olağan kongresinde Başkanlığa Musa İnal Seçildi

cukurova-saglik--yoneticleri-derneginin-olagan-kongresinde-baskanliga-musa-inal-secildi

Çarşambam Günü saat:15.30 da Medline Adana Hastanesi Toplantı salonunda yapılan Adana Sağlık Yöneticileri Derneğinin olağan kongresinde Başkanlığa Musa İnal seçildi.
25 Nisan 2019 Perşembe 20:25

 Önceki Başkan Bekir Nennioğlunun yaptıgı açılış konuşmasıyla başlayan genel kurulda Divan Başkanlıgını Önde Çoşkun ve katip üyelikleri de Okan Nennioğlu ve Atike Çoban yaptılar.Aziz Şehitler için bir dakikalık saygı duruşundan sonra İstiklal Marşı okundu.

Faaliyet raporlarının okunmasından sonra Organ seçimleri yapıldı. Dilek ve temennilerin görüşülmesinden sonra Başkanlığa seçilen Musa İnal Teşekkür konuşmasını şöyle yaptı.

Derneğin kurulmasındaki amaç Sağlık Yöneticiliğinin bir iş değil,bir meslek olduğunu ve bunu yapmak içinde bir eğitim,bir beceri gerektirdiğinin bilinmesi gerekir.Gördüğümüz gibi yeni yeni büyük hastaneler açılıyor.Bunları yönetecek kişilerinde çok yetkin  ve tecrübeli olmaları gerekir.Üst tepe yöneticiliği dediğimiz Hemşire  Sorumlulularından tutunda üst düzey idarecilere kadar  onların özlük haklarını savunabilmek gibi bir takım görevler ve hedefler koyduk kendimize diyerek sözlerini noktaladı..

Yönetim kurulu ve denetim kurulu şu isimlerden oluştu;1-Musa İnal 2-Bekir Nenioğlu 3-Ömer Faruk Kuvutlu 4-Feridun Altıparmak 5-Mehmet Karakuş Denetim Kurulu üyeleri ise şu isimlerden oluştu; 1-Mustafa Demir 2-Kayhan Çolak 3-Aysel Dursun.


Haber okunma sayısı: 1460

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ