YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

ÇSG BAKANI JÜLİDE SARIEROĞLU YUMURTALIK’A GELDİ

csg-bakani-julide-sarieroglu-yumurtalika-geldi

Saat:11.00’da Yumurtalık Akparti İlçe Binası önünde Yumurtalık Eski Belediye Başkanı Turgut Erişmen, Yumurtalık Akparti İlçe Başkanı Recep Aşkar, Yönetim Kurulu üyeleri ve partili vatandaşlar tarafından karşılanan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu Parti binasında basına kapalı yaptığı toplantıda vatandaşların sorunları not aldı.
04 Haziran 2018 Pazartesi 13:23

 Kemalpaşa Mahallesinde İlçe Kadın Kolları Başkanlığının düzenlediği Toplantıya da Katılan Bakan Sarıeroğlu daha sonra ilçe merkezinde esnafları ziyaret etti.

Sarıeroğlu, AK Parti Yumurtalık İlçe Başkanlığını ziyaretinde yaptığı konuşmada, her gün bazı ilçelere giderek seçim çalışmalarını sürdüklerini belirterek, 24 Haziran'a sayılı günler kaldığını ifade etti.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, " 24 Haziran'a odaklanacağız. Hep birlikte Cumhurbaşkanımızı inşallah Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk seçilmiş Cumhurbaşkanı yapacağız. Bu yetmez, güçlü bir hükümet güçlü bir Meclis aritmetiğini de gerektiriyor. Bir taraftan da Meclis'te AK Parti'mizin en fazla sandalye sayısına sahip olması için de var gücümüzle çalışacağız." dedi.

Bakan Sarıeroğlu, "Vitesi yükseltmek durumundayız. İnşallah teşkilatlarımızla, ittifak yaptığımız partilerle birlikte, omuz omuza, kadını, erkeği, genci, tüm teşkilatlarımızla var gücümüzle çalışmamız gerekiyor." diye konuştu.

Türkiye'nin sorumluluğunu omuzlarında taşıdıklarını anlatan Sarıeroğlu, "Bütün mağdur ve mazlum coğrafyalardaki kardeşlerimizin sorumluluğunu omuzlarımızda taşımaktayız. O yüzden teşkilatlar olarak gecemizi gündüzümüze katarak var gücümüzle çalışacağız." değerlendirmesini yaptı.Bundan sonra teşkilatlarla beraber hep çalışmaya odaklanmaları gerektiğine işaret eden Sarıeroğlu, şunları söyledi:

"Önümüzdeki 5 yıl boyunca Adana'nın hak ettiği hizmetlere kavuşabilmesi için var gücümüzle çalışacağız. Bu seçim döneminde bütün konsantrasyonumuzu, enerjimizi seçime endekslememiz gerekiyor. Hep birlikte olacağız, Adana'da bir ofisim olacak. İlçelerimizde temas kişisi çalışma arkadaşım olacak. Bu şekilde her türlü talep sorun sıkıntı bizlere kolaylıkla iletilecek. Hepinizin içi rahat olsun. Önce 24 Haziran'a odaklanacağız. Hep birlikte Cumhurbaşkanımızı inşallah Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk seçilmiş Cumhurbaşkanı yapacağız. Bu yetmez, güçlü bir hükümet güçlü bir Meclis aritmetiğini de gerektiriyor. Bir taraftan da Meclis'te AK Parti'mizin en fazla sandalye sayısına sahip olması için de var gücümüzle çalışacağız. Rabbim yar ve yardımcımız olsun, Adana çok daha iyisini ve güzelini hak ediyor."

Adanalı olduğunu belirten Sarıeroğlu, "Her şey tartışılır ama benim Adanalılığım asla tartışılmaz. Adana'nın yerlisiyiz, en büyük Yörük ailesiyiz." dedi.

 


Haber okunma sayısı: 672

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

ZEYTİNBELİ MAHALLESİNDE KİMİN MUHTAR OLMASINI İSTERSİNİZ

Ankete Katıl Sonuçlar