YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

CEYHAN’DA İYİ PARTİ VAR MI, YOK MU?

ceyhanda-iyi-parti-var-mi-yok-mu

Ceyhan İlçesinde İyi parti teşkilatının varlığı sorgulanıyor.
01 Kasım 2018 Perşembe 15:32

 İnönü Bulvarı’nda  aylar önce İyi parti Ceyhan İlçe Teşkilatının açıldığına tanık olduk. Aradan o kadar çok zaman geçmesine rağmen sanki üzerlerine ölü toprağı serpilmiş gibi ses seda yok.

İlçe Başkanının Av.Nusret Saçlı oldugunu duymuştuk. İlçede bütün siyasi partilerin Belediye Başkan aday adayları boy gösterirken hatta bazı Belediye meclis üyeleri bile varlık gösterirken Ceyhan İyi Parti’de yaprak bile kıpırdamaması haliyle vatandaşların dikkatlerinden kaçmıyor.

 İyi parti Ceyhan ilçe teşkilatındaki hantallık haliyle iyi parti sevdalılarını da üzüyor. Sayın Nusret Saçlı ,uykudan uyan artık eğer Kendine güvenemiyorsan seçim kazanamam diye endişe ediyorsan, partinin önünü tıkama, elbette bir babayiğit çıkar ve aslanlar gibide çalışır. Gıcırdamaz kağnı gibi yerinde rölanti yaparak ilçe başkanlığı da olmaz, Belediye başkan aday adaylıgı da olmaz. İyi parti olarak tek başına etkinliklere katıldığında küçümsendiğinizi ve eziklik hissettiğinizi söylüyorsunuz. Partiler kitlelere hitap eder. Siz eğer örgütlenemiyorsanız grup oluşturamıyorsanız ekip oluşturamıyorsanız o da sizin eksiğiniz değil mi? Eğer siz bu tutumunuzla parti yönetmeye kalkarsanız tabanınızı yitirir ve partililere en büyük haksızlık yapmış olursunuz ve arkanıza baktığınızda kimseleri bulamazsınız. Yumurtalık İlçesinde Mustafa Erzin İyi parti ilçe Başkanlığını mükemmel bir şekilde götürüyor.4 tane de aday adayı var. Biraz Mustafa Erzin’in bilgi ve tecrübelerinden yararlanabilirsin, ayıp değildir.

 

 


Haber okunma sayısı: 871

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ