YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Ceyhan'da Chp ve Hdp'li partililer, Eski Meclis üyeleri, Muhtarlar, galericiler, Müteahitler ve eski Daire müdürlerinden oluşan bir gurup Kadir Aydar’a hayırlı olsun ziyaretleri yaptılar.

ceyhanda-chp-ve-hdpli-partililer-eski-meclis-uyeleri-muhtarlar-galericiler-muteahitler-ve-eski-daire-mudurlerinden-olusan-bir-gurup-kadir-aydara-hayirli-olsun-ziyaretleri-yaptilar

Ceyhan Chp-Hdp partililer, Eski Meclis üyeleri, Muhtarlar, galericiler, Müteahitler ve eski Daire müdürlerinden oluşan bir gurup Kadir Aydar’a hayırlı olsun ziyaretleri yaptılar.
14 Nisan 2019 Pazar 15:40

 Chp Belediye Başkan Adayı Hüseyin Cerit, Adana Büyükşehir Belediyesi Eski Gurup Başkan Vekili Ulaş Çetinkaya, Ceyhan Belediyesi Eski Meclis üyesi Kenan Pamukçu, Galerici ve Müteahhit Sezai Aydemir, Yumurtalık Belediyesi Eski İmar Müdürü İnşaat Müh. Ahmet Cemil Koç, Ceyhan ADD. Düşünce Derneği Eski Başkanı Muhittin Kurt, Altıocak Mahalle Muhtarı Halil Donuk, Hikmet Aydemir, Can Aydın, Sefer Aksu, Zafer Saatçi, Reşit Yağmur, Süleyman Korkmaz, Ahmet Biberoğlu ve Necmettin Gün chp’den Ceyhan Belediye Başkanlığına yeni seçilen Kadir Aydar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

Adana Büyükşehir Belediyesi Eski Meclis üyesi ve gurup Başkan Vekili Ulaş Çetinkaya Başkan Aydar’a hediye takdim etti ve başarılar diledi.

 


Haber okunma sayısı: 552

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ