YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Aydar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 95. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

ceyhan-ticaret-borsasi-baskani-mustafa-aydar-29-ekim-cumhuriyet-bayraminin-95-yildonumu-nedeniyle-bir-mesaj-yayimladi

Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Aydar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 95. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
26 Ekim 2018 Cuma 17:56

 Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Aydar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 95. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Aydar mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bugün, Büyük Atatürk’ün milletimize armağan ettiği Cumhuriyetimizin 95. Yılını coşku, mutluluk ve umutla kutluyoruz.


Büyük kurtuluş mücadelesinin ardından, milletimizin hak ettiği yönetim biçiminin Cumhuriyet olduğunu bildiren, bu ülkenin yolunu çağdaş medeniyetler yolu olarak tüm dünyaya ilan eden, Ulu Önder Atatürk ve silah arkadaşlarına bir kez daha minnet ve şükran duygularımızı ifade etmek istiyorum.

Ülkemizin aydınlık geleceği için; bugün her günkünden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var; daha çok üretmek, kazanmak, paylaşmak, zenginleşmek ve gelişmek zorundayız.
Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün hedeflediği, ‘muasır medeniyet seviyesine’ ulaşmak için, özel sektör olarak ekonomiye katkılarımızı ve istihdam sağlamadaki sorumluluklarımızı yerine getirmede büyük çaba gösteriyoruz ve göstermeye de devam edeceğiz.

Bu düşüncelerle, Türk özel sektörü adına Cumhuriyet Bayramının, Ulu Önder Atatürk’ün gösterdiği hedefe ulaşma azmini ve çabasını, ülkemizin aydınlık geleceği için kendisine şiar edinmiş büyük Milletimize kutlu olmasını, ülkemize ve ulusumuza mutluluk ve başarılar getirmesini diliyorum.”

 


Haber okunma sayısı: 470

Haberin etiketleri:

1
ORHAN USTA


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ