YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

CEYHAN AKTİF GAZETECİLER DERNEĞİ ÜYELERİ ZEYDAN KARALARI ZİYARET ETTİLER

ceyhan-aktif-gazeteciler-dernegi-uyeleri-zeydan-karalari-ziyaret-ettiler

CEYHAN AKTİF GAZETECİLER DERNEĞİ ÜYELERİ ZEYDAN KARALARI ZİYARET ETTİLER
09 Temmuz 2019 Salı 23:37

 Cağder-Ceyhan Aktif Gazeteciler Derneği üyesi toplam 13 gazeteci İzzet Aydemir Başkanlığında, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karaları makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Dernek Başkanı Aydemir Ceyhan İlçesinde yürütülen Ceyhan Belediyesinin faaliyet ve çalışmalarından bahsederken, Derneğin Yumurtalık Temsilcisi Halim Öztoprak’ta Yumurtalık’ın gündeminden bahsetti.

Öztoprak; Yumurtalıkta Turizm sezonunun başlamasıyla birlikte facebook sayfalarında haber kirliliği yaşandığını o nedenle Zeydan Karalara şu soruları yöneltti.

1-Adana Büyükşehir Belediyesi İlçenin tüm Deniz sahillerini ve parkları nı alacak mı?

2-Yumurtalıkta çöplerin toplanmadığı ve nedenininde Adana Büyükşehir Belediyesinin araç ve gereçlerini ilçeden çektiği yönünde suçlanıyorsunuz, Bu konulara açıklık getirirmisiniz?

Karaların Cevabı şöyle oldu: Deniz sahilleri ne Büyükşehre nede İlçe Belediyelerine ait değildir. Tek sahibi vardır oda Milli Emlak tır. Yumurtalık ve Karataş Sahillerinde Modern Halk Plajları kuracağız. Diğer Çöp Konusuna gelince; İlçenin çöp sorunu Büyükşehrin görevi değildir. Halk İlçe Belediye Başkanlarını niye seçer? Büyükşehir yapsın ilçe Belediye Başkanı otursun diye seçmez,o nedenle herkes sorumluluğunu bilmelidir dedi ve Yumurtalık İlçesine Temizlik araç ve ekibin gönderildiğini ifade etti.


Haber okunma sayısı: 228

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ