YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Bekir Nennioğlu’nun Mutlu Günü

bekir-nennioglunun-mutlu-gunu

Adana Sağlık-Sen Şube Başkanı Bekir Nennioğlu’nun Biricik oğlu Kemal Nennioğlu, Gülsüm Sarıboğa ile dünya evine girdi.
26 Ocak 2020 Pazar 22:42

 Sağlık-Sen Adana şube başkanı  Bekir Nennioğlu ve Dilek Nennioğlu çiftinin Biricik oğlu Makine Müh.Kemal Nennioğlu, Emine-Ziya Sarıboğa çiftinin Biricik kızları Av.Gülsüm Sarıboğa Beyaz Saray –Esma Sultan Balo Salonunda dillere destan bir  düğün töreniyle hayatlarını birleştirdiler.

Bekir Nennioğlu ve eşi Dilek Nennioğlu, davetlilerle yakından ilgilenirken, alkışlar ve konfetiler eşliğinde salona giren genç çiftin mutlulukları gözlerine okunuyordu.

Kuran-ı Kerim Tilaveti yapıldıktan sonra davetliler kendilerini piste attılar.

Düğün’e Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı ve Adana milletvekili Jülide Sarıeroğlu,Ak Parti Manisa Milletvekili,Adana Kordinatörü Mehmet Ali Özkan,Cumhurbaşkanlığı Gıda ve Sağlık Kurulu üyesi,Ak Parti Adana eski Milletvekili Necdet Ünüvar,Adana Milletvekilleri Abdullah Doğru,Şükrü Erdinç,Ahmet Zembilci Çicek ve Telgraf gönderdiler

Düğün törenin Medline Hastanesi Baş Hekimi Op.Dr. Musa İnal, Seyhan Devlet Hastanesi Başhekimi Uz.Dr. Halil Nacar,Çukurova Devlet Hastanesi Baş hekimi Dr. Akif Küçükcan,Şehir Hastanesi Baş hekim Yardımcısı Dr. Özgür Kara,Şehir Hastanesi Müdürleri Nuri Karslıoğlu,Gülcan Ademoğlu,Yüreğir Devlet Hastanesi Müdürü Ömer Dede,Müdür  yardımcıları Erdal Aydın,Gülhan Tamer,Gülay Eroğlu,Memursen Adana İl Başkanı Mehmet Sezer,Sağlık-sen Genel Merkez Denetleme Kurulu üyesi Tekirdağ  Sağlıksen Şube Başkanı Hamza Öksüz,Sağlıksen Mersin Şube Başkanı Hasan Özer,Gaziantep Sağlıksen Şube Başkanı Mehmet Ali Arayıcı,Sağlıksen Şanlı Urfa Şube Başkanı Muhittin Çenet,Sağlıksen Giresun Şube Başkanı Kerim Süral ve Adana ve Çevre ilçelerden Sağlık çalışanlarının yanısıra Erzurum,Ankara,Mersin,İstanbul’dan yüzlerce kişilerin katıldıgı düğünde konuklar doyasıya eğlendiler. Nennioğlu ve Sarıboğa ailelerini tebrik eden misafirler-Gülsüm-Kemal Çiftine bir ömür mutluluk diledi.Çiftlerin Salonda Nikahlarını Kıyan Yüreğir Belediye Başkan Vekili Murat Ayhan Bellice çiftleri tebrik ederek mutluluklar diledi. çok sayıda esnafın yanı sıra Nennioğlu ve Sarıboğa ailelerinin yakınları, sevenleri ve dostları katıldı. Kuşak Merasiminin ardından çiftler evlerinin yolunu tuttu.

 


Haber okunma sayısı: 450

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

MHP'DEN KİMİN YUMURTALIK İLÇE BAŞKANI OLMASINI İSTERSİNİZ

MHP'DEN KİMİN YUMURTALIK İLÇE BAŞKANI OLMASINI İSTERSİNİZ

Ankete Katıl Sonuçlar