YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Başkan Ünal ‘a emekçilerden tam destek .

baskan-unal-a-emekcilerden-tam-destek----

Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal Belediye personeli ile bir araya gelerek geçen 4,5 yıllık süreçteki hizmetlerin değerlendirmesinde bulundu .
31 Ekim 2018 Çarşamba 16:46

 Belediyede çalışan tüm personelin katılım gösterdiği toplantıda konuşan başkan Boğaçhan Ünal personeline geçen süreç içerisinde verdikleri destek için teşekkür etti .

Başkan Ünal toplantıda yaptığı konuşmada ” 4,5 yıldır personellerimiz ile birlikte iş birliği içerisinde hizmet etme gayreti gösterdik.Bugün Karataş adından söz ettiren bir ilçe oldu ise bunda siz değerli personellerimizin katkısının da farkında olduğumuzu bilmenizi isterim .Yeri geldi üzüldük , yeri geldi sevindik .Birlikte hareket ederek her sorunun üstesinden gelmeye çalıştık. Aile olduk , birlikte yürümeyi ,sırt sırta verip dik durmayı öğrendik .

Biz ,  geçen 4,5 yıllık hizmet süresini öğrencilik olarak tabir ediyoruz. Bu öğrencilik 31 Mart 2019 da sona erecek ve diplomamız verilecek. Bu diploma halkımız tarafından verilirken , ustalık mertebesinde öğrenciliğe nokta koyarak , halkımızın taktiri ile görevimize devam edeceğimize yürekten inanıyorum .

Bizler zor günler geçirsek de en büyük destekçimiz çalışanlarımız oldu . 4,5 yılda hiçbir belediye başkanının geçirmediği denetimler geçirdik ve hepsinden alnımızın akı ile çıktık .Bizler dürüst ve ilkeli  bireyler olarak hizmetlerimizi gerçekleştirir iken dedikodular ile bizleri yıpratmak isteyen, memlekete kazandırdığımız katma değeri görmezden gelip,  siyasi çıkar güdülerek yapılan karalamalara rağmen dik duruşumuzu göstererek hizmetlerimizi gerçekleştirdik .

İyisi ile kötüsü ile geçirdiğimiz süreç içerisinde personellerimiz arasında ayrım gözetmeksizin eşitlik içerisinde kucak açtığımızı düşünüyorum.Yaşadığımız süreç birlikteliğimizin temellerini sağlamlaştırdı .Bu birlikteliğin devam edeceğine de inancımız tamdır .Bu süreçte bizlere desteğini hiçbir zaman esirgemeyen, gelişen ve güzelleşen Karataşımıza katkı koyan tüm personelimize teşekkür ediyorum. “dedi.Başkan Ünal toplantıya katılım gösteren personellerine teşekkür eder iken  2019 yılında yapılacak seçimlerde de  aday olacağını ve  sonrasında da göreve devam edeceği sinyalleri verdi.

 

 

 

 


Haber okunma sayısı: 342

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

ÇUKUROVA KİTESURF SPOR AKADEMİSİ DERNEĞİNİN HAYLAZLI -SARIGÖL MEVKİİNDE SPORTİF FAALİYETLERİNİN YUMURTALIK ESNAFINA BİR GETİRİSİNİN OLDUĞUNA İNANIYOR MUSUNUZ?

ÇUKUROVA KİTESURF SPOR AKADEMİSİ DERNEĞİNİN HAYLAZLI -SARIGÖL MEVKİİNDE SPORTİF FAALİYETLERİNİN YUMURTALIK ESNAFINA BİR GETİRİSİNİN OLDUĞUNA İNANIYOR MUSUNUZ?

Ankete Katıl Sonuçlar