YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

Aydar “Önümüzde Zorlu Bir Süreç Var, Sabır ve Anlayış Bekliyoruz”

aydar-onumuzde--zorlu--bir--surec--var-sabir-ve-anlayis-bekliyoruz

Aydar“Önümüzde Zorlu Bir Süreç Var, Sabır ve Anlayış Bekliyoruz”
13 Şubat 2020 Perşembe 10:13

 Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar,  1923 yılında kurulan Ceyhan Belediyesi’nin alt yapı sorunlarının 2020 yılında çözüleceğinin müjdesini verdi. Ceyhanlılardan alt yapı değiştirilene kadar oluşacak aksaklıklar için sabırlı olmalarını istedi. Anlayış beklediğini iletti.

 

2011’de çıkan yasa gereği insan sağlığını tehdit eden asbest boruları değiştirmek için Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın direktifiyle Ceyhan’da kapsamlı bir çalışma başlatan Adana Büyükşehir Belediyesi Yatırımlar Daire Başkanlığı Su ve İnşaat Şube Müdürü Mustafa Karakütük ve beraberindeki heyet Ceyhan’da yapacakları alt yapı çalışmaları için Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar ile görüştü.

 

“Önümüzde Zorlu Bir Süreç Var, Sabır ve Anlayış Bekliyoruz” 

 Ceyhan genelinde toplamda 270 km alt yapı çalışması yapılacağını bildiren Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar ; “ Alt yapı çalışmasının 100 km’lik kısmını tamamladık. Geriye kaldı 170 km. Ceyhan Belediyesi 1923 yılında kurulmuş bir belediye. Yıl 2020,  şimdi alt yapı çalışmasını Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeydan Karalar başlatıyor.  Önümüzde zorlu bir süreç var. Hemşehrilerimin yıllardır asfalt beklediğini biliyorum. Ama biz de önceki yönetimlerin yaptığı gibi alt yapı sorununu gidermeden asfaltı dökersek Ceyhan kanserli borulardan su içmeye devam eder.  Yapılan yollar her su patlağında, her arızada yeniden kazılır. Bu köstebek yuvası gibi yollardan kurtulmak mümkün olmaz. Çalışmalar süresince hemşehrilerimin anlayış göstermesini rica ediyorum. Hem Büyükşehir Belediyemiz hem de biz; gece gündüz demeden, soğuk, sıcak demeden Ceyhan için çalışıyoruz. Ama zamana, sabra ve anlayışa ihtiyacımız var. ” ifadelerini kullandı.


Haber okunma sayısı: 431

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

MHP'DEN KİMİN YUMURTALIK İLÇE BAŞKANI OLMASINI İSTERSİNİZ

MHP'DEN KİMİN YUMURTALIK İLÇE BAŞKANI OLMASINI İSTERSİNİZ

Ankete Katıl Sonuçlar