YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

AVCI, ÖZTÜRK VE VARLI YUMURTALIK İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİLER GEZİLERİ

avci-ozturk-ve-varli-yumurtalik-ilce-teskilatini-ziyaret-ettiler-gezileri

AVCI, ÖZTÜRK VE VARLI YUMURTALIK İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİLER GEZİLERİ
24 Eylül 2018 Pazartesi 23:10

 MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP MYK Üyesi Uğur Öztürk, MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, birlikte ilçelere düzenledikleri geziler kapsamında Yumurtalık  teşkilatlarını ziyaret ettiler. Teşkilat başkanları ve yöneticilerle bir araya gelen Avcı, Öztürk ve Varlı, ayrıca ilçelerde partinin önemli isimleriyle de görüştüler. İlçelerdeki seçim sürecinde ortaya çıkan beklentilerin yerinde izlenmesi ve değerlendirilmesi amacına dayanan ziyaretlerde teşkilatların diri ve yüksek morale sahip olması dikkat çekti.

 

“DAİMA ÖNCE ADANA”

 

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, gezilerin ardından yaptığı değerlendirmede “Adana’da daima ‘Önce Adana’ diyen bir siyasetin temsilciliğini yapan Milliyetçi Hareket Partisi, değerli hemşehrilerimizin, ilimizde yaşayan tüm vatandaşlarımızın önceliklerine ve ihtiyaçlarına önem vermektedir. Belediyelerimizde de bu anlayışı hâkim kıldık. İl merkezimizde ve ilçelerimizdeki en ücra noktalara kadar hizmet götüren, arı gibi çalışan yerel yönetimlerimizin mevcudiyeti, bu anlayışın somutlaşmış ifadesidir.” diye konuştu. 

4.5 YILDA 40 YILLIK HİZMET

 

“Kesin olan şu ki; ilimizde MHP’li 9 belediyenin varlığı Adana için büyük şans olmuştur. Kaynak oluşturan, risk alan, bahane yerine hizmet üreten bir anlayış, başka illere de örnek teşkil etmektedir. Özellikle Sayın Hüseyin Sözlü başkanlığındaki Büyükşehir Belediyemizin 4.5 yıl gibi bir zamana 40 yıllık hizmeti sığdırması, takdire şayandır. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin memleketi olan Adana’da 2.5 milyon vatandaşımızın yaşam kalitesinin artması, yerel hizmetlerden daha çok yararlanması, huzur içinde yaşaması hedefinin kesintiye uğramadan devam etmesini arzu ediyoruz. Seçim sürecinde teşkilatlarımızla, yerel yönetimlerimizle bu hedefe yoğunlaştık.” Dedi.

 

 


Haber okunma sayısı: 507

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

YUMURTALIK'TA BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?

YUMURTALIK'TA BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?

Ankete Katıl Sonuçlar