YUMURTALİK HABER GAZETESİ WEB SİTESİ

ATGAB’dan Karataş ve Yumurtalık’ta Hizmet Atağı

atgabdan-karatas-ve-yumurtalikta-hizmet-atagi

Adana Karataş ve Yumurtalık ilçeleri turizmi geliştirme ve altyapı hizmet birliği (ATGAB) Karataş ve Yumurtalık’ta faaliyetlerini arttırmak için düğmeye bastı.
05 Aralık 2016 Pazartesi 21:02

 Birlik merkez ofisinde olağan meclis toplantısında her iki ilçedeki turizm potansiyeli ve turizmi geliştirmeye yönelik atılacak adımlar konuşulurken EMİTT fuarına katılmak için karar alındı. Toplantıda Karataş ve Yumurtalık’ta turizm iletişim ofisi(Turizm İnformation)  açılması kararı alınırken birliğe bölgedeki turizm kültür kazı çalışmalarında görev alması için arkeolog görevlendirileceği bildirildi.

Ayrıca Karataş Tuzla bölgesine çöp konteynırı alımı ve bölgenin turizm ve tarihi ile ilgili tanıtım kitap bastırılması için çalışmaların başladığı bildirildi.

Adana Karataş ve Yumurtalık ilçeleri turizmi geliştirme ve altyapı hizmet birliği başkanı ve Karataş belediye başkanı Boğaçhan Ünal “Çukurova Gürses Haber Gazetesine”  yaptığı açıklamada Yumurtalık ve Karataş bölgesinde turizmi geliştirme çabalarımız devam ediyor. Bu iki güzide ilçemiz için meclisimizde hizmet için önemli kararlar aldık. İnanıyorum ki bu iki ilçemiz turizmde hak ettiği yeri bulacaktır. Dedi

 


Haber okunma sayısı: 2032

Haberin etiketleri:

1


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER